12 تیر 1400

اپلیکیشن های رایگان آموزش زبان آلمانی

آیا اپلیکیشن های رایگان آموزش زبان آلمانی می شناسید؟ اگر اپلیکیشن های زیادی را در این زمینه نمی‌شناسید، این مقاله را مطالعه کنید.

همانطور که می‌دانید و بارها گفته شده است یکی از الزامات تحصیل در آلمان یادگیری زبان آلمانی است. مدرک زبان آلمانی برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان ، پذیرش در دانشگاه های آلمان و به طور کل تحصیل و زندگی در آلمان برای دانشجویان بین المللی بسیار حائز اهمیت است.

بسیاری فکر می‌کنند که یادگیری زبان آلمانی کار آسانی نیست، اما در واقع این حقیقت ندارد. یادگیری هر زبان جدیدی نیاز به پشتکار، مداومت و زمان کافی دارد. بنابراین اگر انگیزه لازم را برای ادامه تحصیل در دانشگاه های آلمان و تضمین آینده شغلی خود دارید، انگیزه کافی برای یادگیری زبان آلمانی را نیز خواهید داشت.

راهکارهای بسیاری وجود دارد تا بتوانید زبان آلمانی را بهتر و سریع‌تر یاد بگیرید. از گرفتن یک معلم خصوصی خوب تا آموزشگاه های زبان آلمانی، یادگیری زبان با موزیک و فیلم، صحبت کردن با کسانی که زبان مادری‌شان آلمانی است و غیره هر کدام می‌توانند برای دانشجویان موثر واقع شوند.

یکی از این راهکارها که در این مطلب قصد داریم به شما معرفی کنیم، استفاده از اپلیکیشین های رایگان آموزش زبان آلمانی است.

 

از اپلیکیشن های رایگان آموزش زبان آلمانی استفاده کنید

از اپلیکیشن های رایگان آموزش زبان آلمانی استفاده کنید

فناوری امروزه در بسیاری از زمینه ها به کمک بشر آمده است. فناوری های نوینی که در بخش آموزش و تحصیل نیز تفاوت چشمگیری ایجاد کرده‌اند و بسیار به پشبرد اهداف تحصیلی مدرسان و دانشجویان کمک کرده‌اند. با توجه به این موضوع سعی کنید حداکثر استفاده را از این فرصت به دست آمده ببرید.

انواع اپلیکیشن های رایگان آموزشی و آنلاین در اینترنت در دسترس شما قرار دارد که بهترین ابزار برای ارتقای مهارت های زبانی شما محسوب می‌شوند. می‌توانید به طور رایگان به اپلیکیشن های آموزش زبان آلمانی دسترسی داشته باشید و دانلود آنها تنها دقایقی کوتاه طول می‌کشد.

 

بهترین اپلیکیشن های رایگان آموزش زبان آلمانی کدامند؟

Anki

اپلیکیشن Anki

این اپلیکیشن طراحی شده است تا به شما کمک کند تا دایره واژگان خود را با استفاده از فلش کارت گسترده‌تر کنید و لغات بیشتری را به زبان آلمانی یاد بگیرید. می‌توانید فلش کارت ها را خودتان با استفاده از متن، عکس یا صدا ایجاد کنید یا از فلش کارت هایی که توسط خود اپلیکیشن ساخته شده است، استفاده کنید.

 

Memrise

Memrise

با اپلیکیشن یادگیری زبان آلمانی Memrise می‌توانید همزمان زبان یاد بگیرید و ارتباطات اجتماعی داشته باشید. می‌توانید با دوستان تان در آلمان رقابت کنید. این اپلیکیشن همچنین برنامه های دیگری پیشنهاد می‌دهد، بنابراین زمانی که کارتان با زبان آلمانی تمام شد، می‌توانید سراغ موضوع دیگری بروید.

 

Babbel

اپلیکیشن Babbel

Babbel اپلیکیشن دیگری است که برای یادگیری زبان آلمانی کاربرد موثری دارد. با دانلود کردن این اپلیکیشن سوالات چهار گزینه ای در دسترس شما خواهد بود که می‌توانید زبان آلمانی خود را با پاسخگویی به این سوالات تقویت کنید. این اپلیکیشن سوالات را با صدای بلند می‌خواند، بنابراین می‌تواند برایتان تمرین تلفظ هم محسوب شود.

 

DeutscheAcademie

DeutscheAcademie

اگر به دنبال یک اپلیکیشن آموزش زبان آلمانی برای تمرین کردن هستید، از DeutscheAcademie استفاده کنید. با دانلود کردن این اپلیکیشن به متریالی دسترسی خواهید داشت که به شما کمک می کند تا سطح زبان آلمانی خود را بالا ببرید. با این اپلیکیشن گرام را یاد بگیرید. نکات گرامری بسیار زیادی که در این اپ آورده شده است بسیار به دانشجویان کمک می‌کند، نکاتی که به راحتی در اپلیکیشن دیگری پیدا نمی‌شود.

 

Wie geht’s

Wie geht’s

دنیای فناوری پر شده از اپلیکیشن های آموزش زبان های مختلف که با مطرح کردن موضوعات به افراد کمک می‌کنند تا بتوانند زبان جدیدی را بیاموزند. اگر به دنبال اپلیکیشنی هستید که موضوعات مختلفی را به زبان آلمانی پوشش دهد، می‌توانید Wie geht’s را دانلود کنید. این اپلیکیشن روی واژگان تمرکز دارد و هدف آن آموزش اصطلاحات پایه زبان آلمانی است که در تمام فعالیت های روزانه زندگی در آلمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از نکات مثبت استفاده از اپلیکیشن Wie geht’s این است که می‌توانید از آن هم آنلاین و هم آفلاین استفاده کنید. بنابراین هر زمانی که بخواهید این اپ در دسترس شما قرار دارد.

 

Duolingo

Duolingo

یکی از مشهورترین اپلیکیشن های یادگیری زبان آلمانی و همچنین زبان های دیگر Duolingo است. ممکن است بسیاری از شما نام این اپلیکیشن معروف یادگیری زبان را شنیده باشید. این اپ در واقع یک دوره آنلاین یادگیری زبان است؛ هنگامی که پروفایل خود را ایجاد کرده و اهداف تان را تعیین می‌کنید. این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا زبان آلمانی را از طریق تکرار توسط یک فرد آلمانی زبان یاد بگیرید.

یادگیری زبان آلمانی یکی از کلیدهای موفقیت شما در کشور آلمان است. بنابراین زمان را از دست ندهید و یادگیری این زبان کاربردی را از طریق تلفن های همراه خود آغاز کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*