8 شهریور 1400

بهترین دانشگاه های حقوق در آلمان

بهترین دانشگاه های حقوق در آلمان کدامند؟ اگر به تحصیل در آلمان در رشته حقوق فکر می کنید، بهترین کشور را انتخاب کرده اید.

دانشگاه های رایگان آلمان با کیفیت بالای آموزشی، هزینه های مقرون به صرفه زندگی، امنیت بالا، اساتید برتر، مدرک معتبر و بسیاری مزایای دیگر، بهترین مکان برای تحصیل حقوق هستند. رشته های متعددی برای تحصیل در آلمان برای دانشجویان حقوق وجود دارد. بهترین دانشگاه های حقوق در آلمان، برنامه درسی را طوری ارائه می دهند که دانشجویان وارد بازار شوند. همچنین رشته های جدید شامل حقوق اروپا و حقوق کسب و کار، به زبان انگلیسی نیز ارائه می شوند. هر ساله این دانشگاه ها، دوره های جدید برای ارزیابی خود ارائه می دهند. دانشگاه های آلمان برای تحصیل رشته حقوق متعدد هستند، اما با بهترین های آن آشنا شوید.

 

با برترین دانشگاه های حقوق آلمان آشنا شوید

دانشکده حقوق دانشگاه لودویگ ماکسیملیان مونیخ

دانشگاه لودویگ ماکسیملیان مونیخ (Ludwig-Maximilians-Universität’s) در سال 1472 تاسیس شد. دانشکده حقوق این دانشگاه یکی از بهترین ها در نوع خود است. پس از شروع تدریس رشته حقوق در این دانشگاه، دانشکده حقوق خیلی زود توانسته به یکی از برترین ها در LMU تبدیل شود. کیفیت بالای آموزش و همچنین تحصیل به زبان انگلیسی و آلمانی، در میان دانشجویان بین المللی دانشگاه مونیخ بسیار محبوب است. دانشجویان در این دانشگاه با انواع زمینه های حقوقی آشنا می شوند. در پایان دوره دانشجویان فرصت تخصص گرفتن را دارد. در حال حاضر فقط مدرسه تابستانی این دانشگاه به زبان انگلیسی است.

 

دانشکده حقوق دانشگاه هومبولت برلین (HU)

یکی دیگر از بهترین دانشگاه های حقوق در آلمان ، دانشگاه هومبولت برلین است. این دانشگاه نیز رشته های حقوق را به زبان آلمانی و انگلیسی ارائه می دهد. دانشگاه هومبولت حدود 220 سال قبل تاسیس شد. این دانشگاه فعال یکی از بهترین مدارس حقوق در آلمان است. این دانشگاه اساتید و محققان برتر در رشته های مختلف دارد. دانشکده حقوق دانشگاه برلین با مدرسه حقوق کورنل همکاری دارد و مدرک J.D. / M.LL.P ارائه می دهد.

 

دانشکده حقوق دانشگاه بن آلمان

دانشگاه بن آلمان (University of Bonn) در کنار رود راین قرار دارد. شهر بن نه تنها محل تولد بتهوون آهنگساز نابغه آلمانی است، بلکه خانه دانشگاه مشهور بن آلمان نیز است. این دانشگاه در سال 1818 تاسیس شد. دانشکده حقوق دانشگاه بن نیز در سال 1819 راه اندازی شد. دانشگاه بن تاریخ طولانی در کسب موفقیت دارد. این دانشگاه چندین محقق برنده جایزه نوبل دارد. همچنین دانشگاه بن یکی از بهترین دانشگاه های آلمان برای تحصیل در رشته حقوق در نظر گرفته می شود. زبان اصلی آموزش در این دانشگاه آلمانی است و تنها برخی دوره های محدود به زبان انگلیسی و ترکی ارائه می شود.

 

دانشگاه حقوق Bucerius

اگر به تحصیل حقوق به زبان انگلیسی در آلمان می اندیشید، دانشگاه حقوق  Bucerius می تواند بهترین گزینه باشد. یکی از بهترین مکان ها برای تحصیل این رشته که نخستین دانشگاه خصوصی حقوق در آلمان نیز به شمار می رود. تمرکز این دانشگاه حقوق در آلمان روی آموزش کاربردی دانشجویان است، به طوری آنها را برای ورود به بازار کار آماده کند. با وجود اینکه یک دانشگاه جوان است، اما به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های حقوق در آلمان به شمار می رود. در این دانشگاه کارشناسی ارشد حقوق و تجارت فقط به زبان انگلیسی ارائه می شود.

 

دانشکده حقوق دانشگاه هایدلبرگ

همانطور که می دانید دانشگاه هایدلبرگ قدیمی ترین دانشگاه آلمان است که در سال 1386 تاسیس شد. این دانشگاه نه تنها در آلمان قدمت زیادی دارد، بلکه یکی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان نیز به شمار می رود. مانند بسیاری از دانشگاه های آلمان ، هایدلبرگ نیز یک دانشگاه دولتی است. بنابراین دانشجویان رشته حقوق در آلمان می توانند رایگان یا با هزینه خیلی کم در آن تحصیل کنند. برای اخذ مدرک تخصصی LL.M. در رشته حقوق آلمان، دانشگاه هایدلبرگ برای یک دوره دوازده ماهه از دانشجویان حدود هزار یورو دریافت می کند.

تمرکز دانشکده حقوق دانشگاه هایدلبرگ روی آموزش های کاربردی به دانشجویان است. این دانشگاه سعی می کند تا آموزش گسترده ای در رشته حقوق به دانشجویان ارائه کند. دانشگاه هایدلبرگ روش های تدریسی دارد که توسط بسیاری از برندگان جوایز نوبل به کار گرفته شده است. با این تفاسیر، دانشکده حقوق هایدلبرگ یکی از برترین دانشگاه های حقوق در آلمان است. این دانشگاه مدارک LL.M. را در رشته های مختلف به زبان های انگلیسی، اسپانیایی و آلمانی آموزش می دهد. همچنین دوره های نیمه وقت به زبان انگلیسی نیز در این دانشگاه ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*