20 تیر 1400

10 دلیل برای تحصیل در مدارس شبانه روزی سوئیس

تحصیل در مدارس شبانه روزی سوئیس یک تجربه متحول‌کننده در زندگی است. تحصیل در سوئیس آینده فرزندان تان را تضمین می‌کند.

مدرسه به جامعه دانش‌آموزان تبدیل می‌شود، در حالی که آنها دور از خانه هستند. بنابراین، انتخاب مدرسه باید یک تصمیم درست در خانواده باشد. یافتن یک مدرسه شبانه روزی مناسب برای فرزندتان کاری دشوار است، اما ما می‌خواهیم در این مقاله بگوییم که چرا مدارس شبانه روزی سوئیس را برای ادامه تحصیل فرزندان‌تان انتخاب کنید.

 

چرا فرزندم را به مدرسه شبانه روزی در سوئیس بفرستم؟

محیط امن و سالم

این روزها بسیاری از نقاط جهان ناآرامی‌هایی را تجربه می‌کنند. سوئیس با سابقه‌ای طولانی که در بی‌طرفی و همچنین اختیار دادن به شهروندان، مهاجران و بازدیدکنندگان دارد، فوق‌العاده کشوری امن به شمار می‌رود. دانش آموزان می‌توانند با اطمینان و امنیت خاطر آموزش ببینند و رشد کنند. فلسفه مدرسه شبانه روزی « HIF Swiss International School » سوئیس ضمانت امنیت شخصی دانش آموزان است.

 

برتری آموزشی سوئیس

قرن‌ها خانواده‌ها از سراسر جهان فرزندان خود را برای ادامه تحصیل به سوئیس می‌فرستند تا آموزش در یک مدرسه امن، سازمان یافته، چالش برانگیز و سرشار از زندگی را تجربه کنند. سوئیس به این لحاظ، شهرت ویژه‌ای برای آموزش در سطح جهانی به خود اختصاص داده است.

 

دسترسی به بهترین دانشگاه های سوئیس و جهان

دانش آموزان بیش از 100 کشور هم اکنون در مدارس بین المللی در سوئیس تحصیل می‌کنند. این مدارس برنامه‌هایی را ارائه می‌دهند که برنامه های درسی کمبریج IGCSE ، نظام آموزش بین المللی آی بی، سیستم آموزشی ملی سوئیس (Swiss Matura)، نظام آموزشی آلمان (German Abitur) ، نظام آموزشی فرانسه (French Baccalaureate)، سطح A بریتانیا و دبیرستان آمریکایی را دنبال می‌کنند.

این برنامه های جامع و رقابتی به دانشجویان امکان دسترسی به بهترین دانشگاه های سوئیس مانند ETH Zürich یا University St. Gallen را می‌دهد. مدرسه بین المللی HIF سوئیس دارای سابقه عالی دانش آموزانی را دارد که در دانشگاه های سوئیس تحصیل می‌کنند.

 

تنوع فرهنگی در مدارس شبانه روزی سوئیس

از آنجایی که دانش آموزان از سراسر جهان در مدارس سوئیس ثبت‌نام می‌کنند، همین مسئله باعث می‌شود جمعیت مدارس این کشور بسیار متنوع باشد. مدرسه بین المللی HIF سوئیس یک مثال عالی در این زمینه است.  ترکیبی از دانش آموزان منطقه ای از اطراف، باعث شده تا کلاس های درس این مدرسه با حضور بیش از 10 ملیت از چین گرفته تا آلمان برگزار شود.

 

مدارس چند زبانه در قلب اروپا

با داشتن چهار زبان رسمی سوئیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی و رومانیایی، لازم به ذکر نیست که با افزایش استفاده از زبان انگلیسی در مشاغل و گسترش انگلیسی‌زبانان، قرار گرفتن در معرض زبان و یادگیری بخش مهمی از تجربه مدرسه شبانه روزی سوئیس است. در قلب اروپا، سوئیس با کشورهای آلمان، اتریش، لیختن اشتاین، فرانسه و ایتالیا هم‌مرز است و دسترسی به یک تاریخ و فرهنگ فوق‌العاده متنوع را فراهم می‌کند.

 

ثبات مالی

سوئیس به لطف فرانک (واحد پول این کشور) یکی از پایدارترین اقتصادهای جهان را دارد. این ثبات باعث شده است تا سرمایه‌گذاران از سراسر جهان به این کشور جلب شوند، و بانکداری و تامین مالی بخش های اصلی حمایت از اقتصاد سوئیس را تشکیل می‌دهد. هیچ نوسان و تغییرات فاحشی در قیمت‌ها و نرخ ارز در این کشور وجود ندارد.

 

سیستم حمل و نقل عمومی در سطح جهانی

شبکه حمل و نقل عمومی سوئیس گسترده، ایمن و کارآمد است. سوئیس دارای یکی از قابل‌اطمینان‌ترین خدمات حمل و نقل عمومی در جهان است که رسیدن به حتی دورافتاده‌ترین مناطق کشور را نیز به نسبت آسان‌تر کرده است. در انگادین که دانشکده بین‌المللی HIF سوئیس در آن قرار دارد، افراد حتی برای کار در راه‌آهن رت که در فهرست جهانی یونسکو قرار دارد، به این منطقه سفر می‌کنند.

 

طبیعت خیره‌کننده

سوئیس یکی از بهترین مناظر طبیعی جهان را دارد. این کشور با کوه‌های خیره‌کننده، دریاچه‌ها، رودخانه‌ها و شهرهای قدیمی‌اش به شهرت رسیده است. سوئیس کشوری مرفه و زیبا برای زندگی و تحصیل است. چه کسی نمی‌خواهد در مکانی مانند مدرسه بین‌المللی HIF که در 1700 متری از سطح دریا و در قلب کوه های آلپ سوئیس جای گرفته است، تحصیل کند؟

 

ورزش و تفریح ​​در فضای باز

دانش آموزانی که در مدارس شبانه روزی سوئیس تحصیل می‌کنند، می توانند به بهترین پیست های اسکی جهان در این کشور بروند یا از مسیرهای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری کوهستانی لذت ببرند. مدرسه بین المللی HIF سوئیس و آکادمی ورزشی آن، یکی از مدارس ورزشی برتر این کشور است که افتخاری چشمگیری در آموزش برترین‌ها در کلاس، در دامنه‌ها و پیست اسکی، در زمین ورزشی و زمین گلف دارد. این  مدرسه، مدرسه قهرمانان المپیک و جهان است که اولین تلاش های خود را بر روی اسکی یا اسنوبرد در دامنه ها و مسیرهای اسکی بین کشور در انگادین انجام داد.

 

مقصد رویایی

سوئیس همچنین به عنوان یک مقصد توریستی در زمستان و تابستان، نه تنها برای تفریح ​​بلکه برای تحصیل در فهرست برترین‌ها قرار دارد. اردوهای تابستانی روشی بسیار کارآمد برای بهبود و رشد دانش فردی دانش‌آموزان است. اردوی بین المللی تابستانی HIF International Camp 2020 نمونه‌ای عالی از دو هفته رشد آموزشی، ورزش در فضای باز و لذت از زیبایی‌های طبیعت نفسگیر سوئیس است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*