23 تیر 1400

10 اپلیکیشن ضروری برای دانشجویان در آلمان (بخش اول)

با 10 اپلیکیشن ضروری برای دانشجویان در آلمان آشنا شوید. هزاران دانشجوی بین‌المللی در موسسات آموزش عالی و دانشگاه های آلمان ثبت نام می کنند.

با توجه به محبوبیت روزافزون این مقصد، دانشجویان بین المللی دائما به دنبال راه های کارآمد برای سازگاری با زندگی در آلمان هستند. با پیشرفت تکنولوژی، هرگز زمان بهتری برای سازگاری آسان با زندگی در شهرها یا کشورهای جدید وجود نداشته است. به همین دلیل فهرستی از 10 اپلیکیشن ضروری را برای دانشجویانی که در آلمان زندگی می کنند، معرفی خواهیم کرد.

برای تحصیل در آلمان مزایای بسیاری وجود دارد. این در واقع یکی از انتخاب های برتر تحصیلی برای دانشجویان خارجی است تا در دانشگاه های برتر حضور پیدا کنند. دانش آموزان در آلمان، نه تنها از نظر دانشگاهی، بلکه تجربه های زیادی نیز به دست می آورند. این کشور دارای شهرها، قلعه ها و کوه های زیباست و در هر گوشه ای از آن محیطی شگفت انگیز و متنوع را ارائه می دهد که می توانید با خیال راحت در زمینه شغل رویایی خود تحصیل کنید.

 

10 اپلیکیشن ضروری و کاربردی برای دانشجویان آلمان

DBahn Navigator

چه زمان زیبایی برای سفر به اطراف است. با کمک تلفن های هوشمند و برنامه DBahn Navigator، در مدت زمان کوتاهی به مکان هایی که می خواهید دست خواهید یافت. با استفاده از این برنامه می توانید به بسیاری از کارکردهای عملی دسترسی داشته باشید و در هر زمان اطلاعات سفر را دریافت کنید. شما می توانید بلیط های خود را برای قطارها، مترو، تراموا و اتوبوس تنها با چند مرحله رزرو کنید، در زمان واقعی اطلاعات در مورد عزیمت و ورود را دریافت کنید. به طور حتم این یک اپلیکیشن ضروری برای دانشجویان در آلمان است. این برنامه هم برای نسخه های آیفون و هم  اندروید موجود است.

 

دوولینگو

دوولینگو (Duolingo) یک برنامه یادگیری زبان و یکی از بهترین راه های گشت و گذار در آلمان است. با این حال، حتی اگر هنوز هنر صحبت کردن به زبان آلمانی را کامل نکرده اید، نگران نباشید. امروزه بسیاری از مردم انگلیسی صحبت می کنند، بنابراین اگر آلمانی نمی دانید، در ابتدا با مشکلی مواجه نخواهید شد. با این حال، این مهم است که همیشه تمرین کنید و مهارت های زبان آلمانی کسب کنید. حتی اگر در دوره زبان ثبت نام کرده باشید، برنامه دوولینگو همیشه مفید است.

این برنامه به شما کمک می کند تا واژگان خود را به روشی کارآمد یاد بگیرید. همچنین به شما نشان می دهد که در کجاها به بهبود نیاز دارید. این اپلیکیشن کاربردی کلمات، عبارات و همچنین دستور زبان را به شما آموزش می دهد. براساس یک مطالعه، 34 ساعت کار کردن با این برنامه برابر با یک ترم گذراندن دروس زبان است. بنابراین، چرا چند دقیقه از زمان تان در طول روز را صرف از این برنامه نکنید. این برنامه نیز برای نسخه های آیفون و اندروید در دسترس است.

 

TransferWise

TransferWise یکی از کاربردی ترین و کارآمدترین اپلیکیشن ها برای انتقال پول در خارج از کشور است. از طریق TransferWise در مقایسه با نقل و انتقالات بانکی، می توانید حدود 8 برابر ارزانتر برای هزینه های نقل و انتقالات پرداخت کنید. بسیاری از بانک ها نسبت به هزینه هایی که برای انتقال پول می پردازند کاملا شفاف نیستند ، با این حال TransferWise کاملا شفاف است. این برنامه برای دانشجویانی که پول را از خارج منتقل و یا دریافت می کنند، بسیار سودمند خواهد بود. ضمن اینکه واقعا قابل اعتماد است، نرخ ارز را شفاف ارائه می دهد. نسخه این اپلیکیشن ضروری برای گوشی های آیفون و اندروید در دسترس است.

 

Number26

Number26 اولین بانکداری تلفن همراه است که دارای تمامی مزایای جدیدترین فناوری است که می توانید از طریق تلفن هوشمند خود استفاده کنید. این برنامه این امکان را به شما می دهد تا یک حساب بدون هزینه اضافی باز کنید، از طریق آن می توانید حساب خود را با استفاده از بانکداری دیجیتال مدیریت کنید. از تلفن هوشمند خود برای باز کردن یک حساب کاربری استفاده کنید و سپس می توانید از برداشت رایگان یورو، پرداخت رایگان به تمام ارزها و اعلان هایی که به شما در پیگیری هزینه ها و منابع مالی کمک می کند، بهره مند شوید. وقتی حساب را باز می کنید و از آنچه گفته شد و موارد دیگر بهره مند می شوید، Mastercard خود را دریافت خواهید کرد. این اپلیکیشن برای نسخه های اندروید و آیفون در دسترس است.

 

گوگل ترنسلیت

Google Translate اپلیکیشن نجات است! این برنامه با ارائه ترجمه های سریع و با کیفیت از هر زبانی که می خواهید، از زمان معرفی به مردم کمک کرده است تا ارتباط مستقیمی برقرار کنند. این برنامه قطعا برای دانشجویان بین المللی در آلمان بسیار کاربردی و ضروری خواهد بود. اگر شما به زبان آلمانی صحبت نمی کنید و می خواهید مهارت های خود را تمرین کنید، بهترین راه مکالمه است. بنابراین چرا با چند عبارت ساده شروع نکنید که آنها را به زبان آلمانی ترجمه کرده و به آرامی ادامه دهید. با استفاده از این اپلیکیشن، سفارش قهوه هرگز آسانتر از این نبوده است؟

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*