14 تیر 1400

10 اپلیکیشن ضروری برای دانشجویان در آلمان (بخش دوم)

در این مطلب، فهرستی از 10 اپلیکیشن ضروری را برای دانشجویانی که در آلمان زندگی و تحصیل می کنند، معرفی خواهیم کرد.

هزاران دانشجوی بین المللی در حال حاضر در موسسات آموزش عالی و دانشگاه های آلمان ثبت نام می کنند. با توجه به محبوبیت روزافزون این مقصد، دانشجویان بین المللی دائما به دنبال راه های کارآمد برای سازگاری با زندگی در آلمان هستند. با پیشرفت تکنولوژی، هرگز زمان بهتری برای سازگاری آسان با زندگی در شهرها یا کشورهای جدید وجود نداشته است. به همین دلیل

برای تحصیل در آلمان مزایای بسیاری وجود دارد. این در واقع یکی از انتخاب های برتر تحصیلی برای دانشجویان خارجی است تا در دانشگاه های برتر حضور پیدا کنند. دانشجویان در آلمان، نه تنها از نظر دانشگاهی، بلکه تجربه های زیادی نیز به دست می آورند. این کشور دارای شهرها، قلعه ها و کوه های زیباست و در هر گوشه ای از آن محیطی شگفت انگیز و متنوع را ارائه می دهد که می توانید با خیال راحت در زمینه شغل رویایی خود تحصیل کنید.

 

اپلیکیشن های ضروری برای دانشجویان

AccuWeather

هوا همیشه می داند که چگونه ما را سورپرایز کند. ممکن است خانه را بدون چتر ترک کنید و با باران سنگین در طول روز مواجه شوید. اپلیکیشن AccuWeather ثابت کرده که کاملا کاربردی است و به راحتی می تواند به دانشجویان بین المللی در آلمان کمک کند. این اپ دمای روزانه هوا را نشان می دهد و پیش بینی لحظه به لحظه آن را به نمایش می گذارد، بنابراین به راحتی می توانید پیش بینی های لازم را برای خروج از منزل داشته باشید.

این اپ برای نسخه های آیفون و اندروید در دسترس است.

 

Spotted by Locals

مقاصد توریستی و گردشگری که شناخته شده هستند، بسیار مورد توجه قرار دارند اما مملو از جمعیت هستند. به عنوان یک دانشجو در آلمان خیلی زود یاد می گیرید که باید مکان های خلوت و ساکت را در شهری که زندگی می کنید، پیدا کنید. اگر به دنبال یک روش ساده و سریع برای پیدا کردن این مکان ها هستید، از اپلیکیشن Spotted by Locals استفاده کنید. این اپ به شما کمک می کند تا به راحتی دور و اطراف را بگردید.

در این اپ، محلی ها نکات مفیدی را به اشتراک گذاشته اند. از کافه های دنج گرفته تا گالری های هنری و مکان هایی برای استراحت، رستوران ها یا مراکز خرید، همه این مکان را به راحتی با کمک این اپ پیدا کنید.

این اپ برای نسخه های آیفون و اندروید در دسترس است.

 

Mint: Budget App

می دانید به عنوان یک دانشجوی بین المللی که تحصیل در آلمان را برگزیده است، به چه چیزی واقعا نیاز دارید؟ پاسخ  به این سوال مشخص است؛ مدیریت هزینه ها. شما در کشوری دیگر و فرسنگ ها دور از خانه زندگی می کنید، بنابراین باید حواستان به هزینه هایتان باشد. اما نگران نباشید، با استفاده از اپلیکیشن Mint می توانید از پس این کار بربیایید.

این اپ تمام حساب های شما را در یک مکان گرد هم میآورد و به شما کمک می کند تا «زندگی مالی» را بهتر درک کنید. این اپ یک ردیاب پرداخت صورتحساب، پیگیری اهداف بودجه، سرمایه گذاری و همچنین یک زنگ هشدار برای پیشگیری از هدر رفت هزینه ها دارد. این اپ به شما کمک می کند تا هزینه هایتان را در یک کشور دیگر مدیریت کنید.

این اپ برای نسخه های آیفون و اندروید در دسترس است.

 

Der Tagesspiegel

خواندن به زبان آلمان یکی از لازمه های تحصیل در آلمان و همچنین تمرین زبان آلمانی است. با وجود اینکه ممکن است این کار در ابتدا سخت به نظر برسد، اما تمرین همیشه باعث تکامل می شود. اگر واقعا تصمیم دارید به زبان آلمانی بخوانید، بهترین توصیه این است که هر چه بیشتر در معرض این زبان قرار بگیرد و اطراف خود را با آن پر کنید.

یکی از بهترین راه ها برای قرار گرفتن در معرض زبان آلمانی، نسخه های نوشتاری به این زبان مانند روزنامه هاست. با استفاده از این اپ می توانید روزنامه های روزانه این کشور را مطالعه کنید. علاوه بر اینکه به زبان آلمانی شما کمک می کند، با اتفاقاتی که در این کشور می افتد نیز بیشتر آشنا خواهید شد.

این اپ برای نسخه های آیفون و اندروید در دسترس است.

 

Google Maps

بدون شک گوگل مپ یکی از اپلیکیشن های بسیار کاربردی در بسیاری از نقاط جهان است. آخرین اپلیکیشن کاربردی و ضروری برای دانشجویان در آلمان که در این مقاله به شما معرفی می کنیم گوگل مپ است. به راحتی این اپ را دانلود کنید و مسیر جاده را مشاهده کرده، لوکیشن شهرهای و شهرستان های مختلف را اگر به دنبال یک مسیر مشخص می گردید، پیدا کنید. این اپلیکیشن یکی از بهترین اپ ها در حوزه نقشه های جغرافیایی به شمار می رود. علاوه بر این، می توانید یک منطقه به خصوص را در این اپ دانلود کرده و از آن به صورت آفلاین استفاده کنید.

به این ترتیب اگر در جایی بودید که نمی توانستید از اینترنت استفاده کنید، به راحتی مسیر خود را خواهید یافت. این اپ بسیار کاربردی است، با وجود اینکه در آخرین مورد این فهرست قرار گرفته است اما بدون تردید یکی از بهترین هاست که به راحتی می توانید در تلفن همراه هوشمند خود دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

این اپ برای نسخه های آیفون و اندروید در دسترس است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*