16 تیر 1400

چرا دانشگاه هانوفر برای تحصیل در آلمان ؟

چرا دانشگاه هانوفر برای تحصیل در آلمان می تواند بهترین انتخاب شما باشد، ما در این مطلب دلایل کافی به شما ارائه خواهیم داد.

 

چرا در دانشگاه هانوفر آلمان تحصیل کنیم؟

دانشگاه هانوفر آلمان

ارتباط میان دانشگاه و صنعت

دانشگاه هانوفر با نام کامل «دانشگاه گوتفرید ویلهلم فون لایبنیس هانوفر» که به اختصار با نام «لایبتس هانوفر» نیز شناخته می شود، یکی از معتبرترین دانشگاه های آلمان است. دانشگاه هانوفر یکی از 9 انستیتوی برتر تکنولوژی در آلمان است. علاوه بر این، هانوفر خانه چندین شرکت بین المللی مانند کانتیننتال (بزرگترین شرکت تولیدکننده قطعات خودروهای سبک و سنگین در کشور آلمان) و فولکس‌واگن (شرکت خودروسازی آلمانی) است. همچنین هانوفر یک شهر نمایشگاهی است و میزبان دو تا از بزرگترین نمایشگاه ها در جهان (The Hannover Industry Expo و CEBIT) است. تمام اینها باعث شده اند تا همکاری میان تحقیقات و صنعت در این شهر شکل بگیرد.

 

امنیت بالای هانوفر و سیستم حمل و نقل عمومی

آلمان یکی از امن ترین کشورهای جهان برای تحصیل و زندگی است. میزان امنیت هانوفر نیز بسیار بالاست و علاوه بر محیط امن، چندین جنبه دیگر هانوفر را به شهری با زندگی راحت تبدیل کرده است. هانوفر شهر فواصل کوتاه است. سیستم حمل و نقل عمومی گسترده در این شهر شامل اتوبوس و مترو به راحتی شما را به هر نقطه ای که بخواهید می رساند. همه دانشجویان می توانند با Semster-Ticket به صورت نامحدود از این مزایا استفاده کنند. علاوه بر این، هانوفر شبکه دوچرخه سواری در این شهر فوق العاده است و مسیری 500 کیلومتری را در سرتاسر آن به خود اختصاص داده است.

 

سرسبزترین شهر آلمان

در سال 2011، هانوفر به عنوان سرسبزترین شهر آلمان انتخاب شد. تعداد زیاد پارک ها در سرتاسر شهر جلوه زیبایی به آن بخشیده اند. ایلنرید (Eilenriede) یکی از بزرگترین جنگل های شهری در هانوفر و مکانی ایده آل برای پیاده روی است. کسانی که به دنبال تفریحات بیشتری در هانوفر هستند، می توانند به دریاچه مصنوعی دریاچه ماش (Maschsee) در مرکز شهر هانوفر بروند.

 

هانوفر در قلب آلمان

هانوفر پایتخت ایالت نیدرزاکسن یا ساکسونی سفلی (Lower-Saxony) است و در قلب آلمان قرار گرفته است. تمام مسیرهای مهم حمل و نقل از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب، از جاده تا سیستم ریلی، از هانوفر می گذرند. به عنوان مثال، سفر از هانوفر به برلین یک ساعت و نیم با قطار طول می کشد. اگر بخواهید به یک شهر تجاری تر سفر کنید، می توانید با قطار و در فاصله زمانی 2 ساعته خودتان را از هانوفر به هامبورگ برسانید. علاوه بر این، هانوفر به لطف فرودگاه کوچک بین المللی خود به جهان متصل شده است.

 

زبان آلمانی در هانوفر

برخلاف بسیاری از مناطق آلمان، هانوفری ها آلمانی را همانطور که نوشته می شود، صحبت می کنند، چرا که زبان آلمانی مورد استفاده توسط مردم این شهر و مناطق اطراف هانوفر، به عنوان خالص ترین فرم زبان آلمانی در نظر گرفته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*