28 تیر 1400

پرداخت هزینه یونی اسیست

روش های پرداخت هزینه یونی اسیست (uni-assist) کدام هستند؟ آیا پرداخت یونی اسیست به راحتی امکانپذیر است؟ هزینه یونی اسیست چقدر است؟

 

کوتاه درباره یونی اسیست

یونی اسیست چیست؟ همانطور که می دانید یونی اسیست یک سازمان غیرانتفاعی است که در نوامبر سال 2003 تاسیس شد. این موسسه شامل دانشگاه های آلمان همچنین سرویس مبادله آکادمیک آلمان (DAAD) و انجمن روسای دانشگاه های آلمان (HRK) است. دفتر مرکزی یونی اسیست در برلین قرار دارد و آماده همکاری با تمام دانشگاه های مورد تایید دولت آلمان است. یونی اسیست به عنوان رابط میان دانشگاه های آلمان و دانشجویان بین المللی محسوب می شود. در حال حاضر uni-assist با 180 دانشگاه آلمانی همکاری دارد.

در واقع وظیفه اصلی یونی اسیست ارزیابی اولیه مدارک دانشگاهی و مدرسه متقاضیان و معادل‌سازی آن با استانداردهای آموزشی آلمان است. برای کسب اطلاعات کامل درباره می توانید مقاله یونی اسیست چیست ؟ را مطالعه کنید. مدارک شما پس از بررسی توسط یونی اسیست به دانشگاه موردنظرتان ارسال می شود. در نهایت دانشگاه تصمیم می گیرد که آیا شما یک دانشجوی مناسب برای آنها محسوب می شوید یا خیر؟

از جمله مهمترین اقدامات برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان از طریق این سازمان، پرداخت هزینه یونی اسیست است که می تواند برای برخی از دانشجویان چالش برانگیز باشد. در این مقاله بیشتر درباره آن توضیح داده ایم. چه روش هایی برای پرداخت هزینه یونی اسیست در دسترس است؟

 

هزینه یونی اسیست چقدر است؟

بودجه این سازمان از طریق هزینه های اخذ شده برای بررسی مدارک و حق عضویت ها تامین می شود. بنابراین متقاضیان تحصیل در آلمان باید هزینه یونی اسیست را پرداخت کنند. هزینه اولیه بررسی مدارک توسط یونی اسیست برای اخذ پذیرش در تمام رشته ها و تمام مقطع تحصیلی در آلمان 75 یورو است. اما اگر بخواهید برای اخذ پذیرش از بیشتر از یک دانشگاه آلمان اقدام کنید، به ازای هر رشته و دانشگاه باید 30 یورو هزینه اضافه پرداخت کنید. اما چگونگی پرداخت هزینه یونی اسیست می تواند برای بسیاری چالش برانگیز باشد. اگر می خواهید بدانید معروف ترین دانشگاه های آلمان در یونی اسیست کدام هستند، به این لینک مراجعه کنید.

 

پرداخت هزینه یونی اسیست / uni-assist

یکی از نخستین اقدامات برای اخذ پذیرش دانشگاه های آلمان از طریق یونی اسیست ، پرداخت هزینه آن است که باید در اولویت قرار بگیرد. حتی توصیه ما این است که پرداخت هزینه یونی اسیست را حداقل 8 هفته قبل از ددلاین انجام دهید. با پرداخت زودتر آن اگر در مدارک خود با کسری مواجه شدید، uni-assist  به شما اطلاع خواهد داد.

 

روش های پرداخت هزینه یونی اسیست

دانشجویان می توانند برای پرداخت هزینه یونی اسیست با استفاده از این دو روش اقدام کنند.

– پرداخت از طریق کارت اعتباری: برای پرداخت از این طریق شما باید Mater Card یا Visa Card داشته باشید.

– پرداخت از طریق حواله بانکی: برای پرداخت هزینه یونی اسیست از طریق حواله بانکی هم باید پول را برای حساب یونی اسیست در آلمان حواله کنید.

 

موسسه آرمان پارسیان زمرد خدمات پرداخت یونی اسیست را به متقاضیان ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید:

 – ۰۲۱   ۲۲۸۹۲۰۹۵

– ۰۲۱   ۲۲۸۹۲۰۹۷  

۲۶۷۰۳۳۴۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*