9 مرداد 1400

زیباترین شهرهای آلمان

بازدید از زیباترین شهرهای آلمان بدون شک برای بسیاری از دانشجویان یک تجربه به یادماندنی از تحصیل در این کشور اروپایی و منحصر به فرد است.

تحصیل در آلمان تنها در دانشگاه های این کشور خلاصه نمی‌شود. آلمان کشوری منحصر به فرد با شهرهای زیباست. آلمان کشوری در اروپای غربی است که با سرزمین های زیبا، جنگل ها، رودخانه و کوه ها پوشیده شده است. این کشور دوست داشتنی تاریخی غنی و همچنین جاذبه های گردشگری شناخته شده ای در اروپا دارد. این جاذبه ها برای دانشجویان بین المللی که تحصیل در دانشگاه های آلمان را برگزیده‌اند، بسیار هیجان انگیز است. به طور کلی می‌توان گفت که خیابان های آلمان مملو از زیبایی و تنوع هستند.

مکان های زیبای بسیار زیادی در آلمان برای بازدید وجود دارند اما اگر برای تحصیل به آلمان رفتید، حتما از این 5 شهر بازدید کنید. اگر عاشق خیابان های سنگفرش شده، شهرهای زیبا، پل های خیره کننده و قلعه های تاریخی هستید، به طور حتم آلمان مقصد مناسبی برای شما خواهد بود. فرهنگ این کشور و تنوع آن، گردشگران بسیاری را از نیز نقاط مختلف جهان به خود جلب می‌کند. به عنوان یک دانشجوی بین المللی که ویزای دانشجویی این کشور را اخذ کردید، آشنایی با جاذبه های گردشگری می تواند سفر تحصیلی شما را به مراتب هیجان انگیزتر خواهید کرد. در این مطلب قصد داریم زیباترین شهرهای آلمان برای بازدید را به شما معرفی کنیم.

 

از این 5 شهر زیبای آلمان بازدید کنید

برلین ، در فهرست زیباترین شهرهای آلمان

برلین پایتخت آلمان و همچنین بزرگترین شهر این کشور است. این شهر را به عنوان مرکز مهم سیاسی و فرهنگی این کشور می‌شناسند. در سفر به برلین آلمان ترکیبی از معماری مدرن و کلاسیک را خواهید یافت. جاذبه های گردشگری برلین آلمان بسیار زیاد هستند.

دروازه برلین که یک اثر نئوکلاسیک است و در قرن هجدهم ساخته شد. دروازه برلین در واقع نخستین اثر نئوکلاسیک این شهر است، توسط شاه فردریک ویلیام دوم در سال 1791 ساخته شد. این دروازه 26 متری دارای 6 ستون است که هر کدام درواقع یک ورودی زیبا هستند.

دروازه برلین یکی از منحصر به فردترین بناهای این شهر است که زمانی بخشی از دیوار برلین محسوب می‌شده است. بسیاری از قدیمی ترین و مهمترین موزه های برلین در جزیره موزه برلین نیز که بین رود شپری و کوپفرگرابن قرار دارد، واقع شده‌اند.

 

مونیخ

مونیخ یکی از زیباترین شهرهای آلمان است که در بخش جنوبی این کشور قرار گرفته است. این شهر پایتخت منطقه ای ایالت باواریاست و هر ساله گردشگران بسیاری را از نقاط مختلف جهان به خود جذب می‌کند. مونیخ را با معماری زیبا و خیره‌کننده‌، فرهنگ غنی، و همچنین جشنواره سالانه‌اش می‌شناسند.

منطقه کونستاریال مونیخ (Munich’s Kunstareal)، جایی است که انواع موزه ها را می‌توانید در آن پیدا کرده و در میان این موزه های زیبا و هیجان انگیز خودتان را ساعاتی غرق کنید. این کلکسیون های زیبا توسط دودمان ویتلسباخ (Wittelsbach) که زمانی بر باواریا در قرن بیستم حکومت می‌کردند، جمع آوری شده است.

 

درسدن از زیباترین شهرهای آلمان

پیش از جنگ جهانی دوم، درسدن با نام «فلورانس البه» (the Florence on the Elbe) شناخته می‌شد. در آن زمان درسدن به عنوان یکی از زیباترین شهرهای به دلیل معماری و هنرش مطرح بود. درسدن شهر موزیک و سنت اپراست، جایی که کارل ماریا ون وبر و ریچارد واگنر در آن اجرا کرده‌اند.

این شهر در جنگ جهانی دوم تخریب شد. اما اگر امروز به این شهر سفر کنید، انگار هیچ تخریبی پیش از این در آن صورت نگرفته است، به دلیل اینکه بازسازی‌ها به نحو احسنت انجام شده است. تئاتر ایالتی درسدن و ارکستر فیلارمونیک درسدن، مکان هایی هستند که بازدیدکنندگان از سرتاسر جهان برای تماشای آن به این شهر می‌آیند.

 

وایمار

وایمار شهری در آلمان مرکزی است که محل تولد وایمار کلسیسم، جنبش فرهنگی انسان گرایی بوده است. وایمار به دلیل تعداد زیادی نابغه که زمانی در آن زندگی یا از این شهر بازدید کرده‌اند، شناخته می‌شود. مجسمه های گوته، آثار شیلر، جایی که باخ تمرین می‌کرد و آهنگ می‌ساخت. وایمار به عنوان یکی از زیباترین شهرهای آلمان ، تاریخی برجسته دارد. فهرست بلندبالای افراد برجسته‌ای که زمانی در این منطقه زندگی می‌کردند، شهرت این شهر را چند برابر کرده است. گردشگران عاشق این شهر هستند. شهری که زمانی گوته در آن زندگی می‌کرده و از آن برای هنرش الهام گرفته است.

 

اوبروزل، شهری زیبا در آلمان

اوبروزل یکی دیگر از 5 شهر آلمان زیبای آلمان برای بازدید است. این شهر ارزش سفر کردن دارد. اوبروزل شهری زیبا در دره میانی راین است. به عنوان یک دانشجوی بین المللی در آلمان، به طور حتم اوبروزل یکی از شهرهایی است که باید بازدید کنید. معماری زیبا، قلعه های خیره‌کننده، چشم اندازه فوق‌العاده و بسیاری جاذبه های دیگر این شهر را بسیار متمایز و خاص کرده است.

اوبرزول همچنین به دلیل تاریخ غنی خود شناخته می‌شود. مردم از زمان های دور در این شهر زندگی می‌کردند. این شهر نوشیدنی های بسیار مشهوری دارد. در مجموع جاذبه های اوبرزول شامل قلعه ها، مناظر طبیعی، کلیساها و در نهایت نوشیدنی های آن هستند. حتما سری به این شهر زیبا در آلمان بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*