9 مرداد 1400

زندگی و تحصیل در آلمان در کرونا چگونه خواهد بود؟

شاید این سوال شما هم باشد که زندگی و تحصیل در آلمان در کرونا چگونه خواهد بود؟ درباره الزامات آلمان در دوران کرونا بیشتر بدانید.

الزامات زندگی و تحصیل در آلمان در کرونا

خب، اگر ما قبلا عادت نکرده ایم كه در كنار ویروس زندگی كنیم، این دقیقا همان چیزی است كه همه باید یاد بگیرید. تعریف صحیح، اگرچه اغلب دشوار است. اما در شرایط فعلی به معنای چهار مورد است: فاصله خود را حفظ کنید، ماسک بزنید، دستان خود را مرتب بشویید و بهداشت تنفسی را رعایت کنید. این چهار مورد ساده نشان می دهد اگر امسال به این کشور برگردید، زندگی و تحصیل در آلمان در کرونا چگونه خواهد بود.

آیا ضدعفونی کننده و ماسک خود را بسته بندی کرده اید؟ زیرا اینها ملزومات جدید زندگی در آلمان هستند. زندگی و تحصیل در آلمان با وجود ویروس کرونا در پیرامون ما، ممکن است مانند یک کار دلهره آور به نظر برسد. اما این چیزی است که دانشجویان بی‌شمار بین المللی خود را با آن تطبیق داده‌اند. در حالی که اکثر دانشجویانی که مایل به تحصیل در خارج از کشور در آلمان هستند، برنامه های خود را با ویروس تغییر داده اند. با پیشرفت زندگی و نزدیک شدن سال تحصیلی جدید، هیجان آشکاری برای سفر به آلمان با سردرگمی آشکار در مورد چگونگی زندگی وجود دارد.

 

برای پیک نیک و سینما در فضای باز آماده شوید

شاید اگر نیمه پر لیوان را ببینیم، این می تواند یک چیز خوب باشد. اکثر ما احتمالا دوست داشتیم بدانیم که زندگی در ده ها سال گذشته چگونه بوده است، جایی که پیک نیک و تماشای فیلم در فضای باز هیجان انگیز بود. خب، با وجود فضای سبز بی شماری که آلمان دارد، پیک نیک رفتن به راحتی قابل دسترسی خواهد بود. وقتی در مورد معماری بی نظیر آلمان، قلعه ها و خیابان های سنگفرش شده فکر می کنید، بیرون رفتن به نظر ایده خوبی است.

چه چیزی بهتر از تماشای یک فیلم در فضای باز است. به خصوص هنگامی که می دانید احتمال انتشار ویروس در داخل خانه بیشتر است. سینماها در فضای باز در آلمان در حال رونق گرفتن هستند. بنابراین، این نخستین مواردی است که هنگام رفتن به آلمان باید برای آن آماده شوید. پیک نیک شگفت انگیز است و سینماها در فضای باز است.

 

افزایش کافه ها و رستوران ها در فضای باز

همه می خواهند در فضای داخلی یک کافه یا رستوران بنشینند. بسیاری از رستوران های آلمان پاسیوی خود را به روز کرده اند. آنها از مردم دعوت می کنند بخشی از یک محیط امن باشند که در آن اقدامات فاصله گذاری اجتماعی مورد توجه قرار می گیرد. آلمان کشوری فوق العاده و زیبایی های آن بی نظیر است. به همین دلیل مردم از بیرون نشستن و نوشیدن یک فنجان قهوه یا یک نوشیدنی لذت خواهند برد. خودتان را تصور کنید که در فضای باز روی صندلی های کافه های مونیخ یا برلین نشسته اید. البته، هنگامی که هوا دوباره سرد شود، ماندن در بیرون بسیار دشوار خواهد بود. اگر تا آن زمان شرایط بهتر نشود، اقدامات دقیق تری اعمال می شود.

 

پارک ها بخشی از زندگی و تحصیل در آلمان در کرونا

زندگی واقعا به پیاده روی در پارک اما به معنای واقعی کلمه تبدیل شده است. افراد زیادی را خواهید دید که مایلند به جای نشستن در یک رستوران یا یک کافه، با یک فنجان قهوه غذای آماده در دست از قدم زدن در پارک لذت ببرند. شما حتی ممکن است یکی از آنها باشید! و اشکالی ندارد چراکه از همه گیری ویروس کرونامحافظت می کنند. برخی از آنها به پیک نیک می روند. بعضی دیگر پاسیو رستوران را انتخاب می کنند. برخی دیگر پیاده روی در پارک را در فهرست کارهایشان انجام می دهند.

خوشبختانه، آلمان سهم زیادی از پارک ها دارد. بنابراین میتوانید از این فضای باز با رعایت فاصله ایمنی لذت ببرید. در باغ های گل سرخ، فضاهای پیاده روی و فضای سبز قدم بزنید. به راحتی از پرندگان و سکوهایی که این مناطق را احاطه کرده است، لذت ببرید.

 

دوستی های طولانی مدت هنوز یک چیز هستند

زندگی و تحصیل در آلمان در کرونا شامل فاصله اجتماعی است. چیزی که این روزها به همه توصیه می شود. تعجب نکنید اگر افرادی را دیدید که از فاصله گذاری اجتماعی خودداری می کنند. به هر صورت سعی کنید حتما اقدامات ایمنی را در آلمان اجرا کنید. یکی از بهترین راه های جلوگیری از ابتلا به ویروس یا گسترش ویروس، محدود کردن تماس چهره به چهره با افراد دیگر است. آلمانی ها در رعایت قوانین و مقررات بسیار مشهور هستند. بنابراین ممکن است به دلیل عدم رعایت اقدامات ایمنی فراخوانده شوید. از ماسک و ضدعفونی کننده دست استفاده کنید و فاصله خود را از افراد حفظ کنید. این راه مناسب برای ایمن نگه داشتن خود و دیگران است.

 

کلاس آنلاین بخشی از زندگی و تحصیل در آلمان در کرونا

بازگشت به دانشگاه، کار آسانی نخواهد بود به خصوص اکنون که همه عادت کرده اند از خانه های خود در کلاس ها شرکت کنند. شما احتمالا هیجان زده و خوشحال هستید که به دانشگاه بازمی‌گردید، اما کلاسهای به طور سنتی برگزار نخواهند بود. این امر به این دلیل است که اکثر دانشجویان در کلاس های آنلاین شرکت کرده اند. این بدان معنا نیست که کلاس ها دیگر مانند گذشته برگزار نخواهند شد. اما اکنون که امکان برگزاری کلاس های آنلاین وجود دارد، هم دانشجویان و هم اساتید انعطاف پذیر هستند. بنابراین، به جای لغو کلاس، ممکن است آن را به صورت آنلاین برنامه ریزی کنند؟ اکنون اساتید و دانشجویان با این شیوه تدریس راحت شده اند. بنابراین این امکانات در مقایسه با زمان قبل از شیوع کرونا بی پایان خواهد بود.

 

گشت و گذار در آلمان با ماسک

کاوش در آلمان همیشه ارزش دارد، اما مجبورید ماسک بزنید، به خصوص اگر از وسایل نقلیه عمومی استفاده می کنید. اتوبوس ها و قطارها معمولا شلوغ هستند. اگرچه بسیاری از افراد به دلیل ترس از این ویروس اخیرا از آنها استفاده نمی کنند. با این حال، آلمان در مورد حمل و نقل عمومی اقدامات ایمنی خاصی را اعمال کرده است و در صورت تغییر نکردن شرایط، ممکن است این قوانین در جای خود باقی بمانند.

آلمان دارای مکان های زیبا، مناظر شگفت انگیز و مناظر باشکوه به ویژه در شهرهای کوچکتر است که نباید از آن غافل شوید. حتی اگر قبلا در آلمان کاوش کرده باشید، هنوز کارهای زیادی برای انجام و دیدن باقی مانده است. تا زمانی که اقدامات ایمنی را اعمال کنید، امکان سفر در آلمان و بازدید از اماکن برای شما امکان پذیر خواهد بود و به سادگی از وقت خود استفاده خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*