درباره آرمان پارسیان زمرد

تحصیل در آلمان

درباره آرمان پارسیان زمرد

با بیش از 11 سال سابقه
در اعزام دانشجو به خارج از کشور

موسسه آرمان پارسیان زمرد با بیش از 11 سال سابقه در اعزام دانشجو به کشورهای آلمان و سوئیس و با مجوز رسمی از وزارت علوم و فناوری از باتجربه‌ترین موسسات اعزام دانشجو در کشور است.

«موسسه آرمان پارسیان زمرد» بامجوز رسمی از وزارت علوم و فناوری، از سال 1389 فعالیت خود را آغاز کرد. طی سال‌ها فعالیت، موسسه سعی کرده تا بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را با توجه به شرایط متقاضی ارائه دهد. رضایت متقاضیان در پایان کار، خود گواه موفقیت ما در این عرصه بوده است.

تخصص ما در «آرمان پارسیان زمرد» اخذ پذیرش از مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌های آلمان و سوئیس است. با بررسی مدارک و شرایط متقاضیان محترم توسط کارشناسان باتجربه موسسه، سعی کرده‌ایم چشم‌اندازی روشن برای کسانی که تحصیل در یک کشور معتبر اروپایی را انتخاب کرده‌اند، ترسیم کنیم.

موسسه در تمام مراحل اخذ پذیرش از بهترین کالج‌ها و دانشگاه‌های آلمان و سوئیس تا برگزاری کلاس‌های آموزش زبان آلمانی، خدمات ویزا، محل اسکان دانشجویان و … همراه متقاضیان است.

در پایان، موفقیت متقاضیان و دستیابی آنها به اهداف‌شان، انگیزه‌ای است تا تیم ما در موسسه آرمان پارسیان کار خود را با انگیزه دوچندان ادامه دهد و راه را برای کسانی که به دنبال هدفی بزرگ‌تر هستند، هموار سازد.

  مجموعه ما

  از سال 1380
  در پذیرش کشورها مختلف جهان فعالیت داشته

  پس از مشاوره تحصیلی به متقاضیان محترم و انتخاب رشته درخواستی و مناسب برای متقاضی، موسسه با توجه به توانایی های کادر حرفه ای خود و تخصصی که در اخذ پذیرش دارد، با دانشگاه ها و اساتید دانشگاه با توجه به مقطع درخواستی و شرایط متقاضی مکاتبه نموده و از هیچ تلاشی در جهت اخذ پذیرش تحصیلی فروگذار نخوهد کرد.

  1578 +

  مشتریان راضی

  150 +

  کشورهای مقصد

  574 +

  دانشگاه ها

  1564 +

  محصل اعزامی

  1254 +

  اقامت اخذ شده

  مشاوران ما

  با تیم ما آشنا شوید

  آرمان پارسیان زمرد همواره از نمایندگان و وکلای مقیم در کشور مقصد، استفاده می نماید تا کامل ترین و بروزترین اطلاعات را در اختیار متقاضیان گرامی قرار دهیم.

  بیش از 1000 پرونده موفق

  پرونده های تکمیل شده

  اخذ ویزا

  آخرین خبر ها

  نکات، مقالات و راهنمای
  تحصیل در خارج از کشور

  دیدگاهتان را بنویسید

  Your email address will not be published.

  You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  *