تحصیل در

آینده خود را با تحصیل در سوئیس تضمین کنید!

تحصیل در سوئیس با توجه به شرایط ایده‌آل این کشور، سال‌هاست مورد توجه دانشجویان ایرانی قرار دارد. ما در موسسه «آرمان پارسیان زمرد» با سابقه‌ای ۱۵ ساله در اعزام دانشجو به خارج از کشور، اقدام به اخذ تضمینی پذیرش تحصیلی از مجموعه آموزشی «Swiss Education Group» می‌کنیم. این مجموعه آموزشی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مجموعه کاملی از رشته های هتلداری را به متقاضیان تحصیل در سوییس ارائه می دهد . زندگی و تحصیل ۵ ستاره خود را از این مجموعه آغاز کنید!

چرا دانشگاه‌های سوئیس؟

در مجموع، میزان رضایت دانشجویان نسبت به تحصیل آکادمیک در سوئیس بیشتر از دیگر کشورهای اروپایی است. دانشگاه‌های سوئیس در سرتاسر جهان بسیار موردتوجه قرار دارند و دانشجویان اطمینان دارند که تحصیل در این مراکز آموزشی نقش مهمی در آینده آنها ایفا خواهد کرد. تحصیل در سوئیس با توجه به شرایطی مانند سطح بالای سلامت و بهداشت، محیط آرام و زیبا، نرخ پایین بیکاری و همچنین گزینه‌های ایده‌آل آموزشی یکی از مقاصد برتر ادامه تحصیل برای دانشجویان است.

دانشگاه های سوئیس

آنچه باید درباره Swiss Education Group بدانید

مجموعه آموزشی Swiss Education Group دارای ۵ مرکز آموزشی در ۶ کمپِس در بهترین نقاط سوئیس از جمله شهرهای Montreux, Leysin, Lucerne, Bouveret, Caux و Brig است. هر یک از این مراکز آموزشی دارای ویژگی‌ها، مزایا و نقاط قوت منحصر به فردی هستند. در این مجموعه آموزشی بیش از ۶ هزار دانشجو از ۱۱۱ کشور جهان تحصیل می‌کنند. این مرکز آموزشی تجربه ای بین‌المللی و آموزشی کم‌نظیر را به دانشجویان خود ارائه می‌دهند.

نکته مهم: مدرک نهایی صادرشده از این مجموعه آموزشی Double Degree است. یک مدرک از مرکز آموزشی مربوطه و مدرک دوم از یکی از دانشگاه‌های معتبر آمریکا و یا بریتانیا برای دانشجویان صادر می‌شود.

گروه آموزشی سوئیس

برنامه‌ها و مراکز تحصیلی هتلداری در Swiss Education Group

هر یک از ۶ کمپس بی‌نظیر این مجموعه آموزشی، با برخی از نام‌های بزرگ و مهم در صنعت هتلداری همکاری می‌کنند. از این رو، درکنار دوره های کارشناسی (Bachelor programs) و کارشناسی ارشد (Master programs)، برنامه های آموزشی متنوع نیز ارائه می‌دهند که شامل « Junior Summer Camps» برای افراد بالای ۱۴ سال و «Professional Courses» است.

*دوره کارشناسی (Bachelor programs)

هر یک از مراکز آموزشی مجموعه Swiss Education Group دوره های کارشناسی خود را با تمرکز بر نیازهای مختلف صنعت هتلداری ارائه می دهند.

کارشناسی مدیریت هتلداری (Hospitality Management) در مرکز آموزشی Cesar Ritz Colleges در شهر Montreux .

کارشناسی هنر آشپزی (Culinary Arts) در مرکز آموزشی Culinary Arts Academy در شهر Lucerne .

– کارشناسی مدیریت بازرگانی در مدیریت هتلداری (Business Administration in Hospitality Management) در مرکز آموزشی Hotel Institute در شهر Montreux .

–  کارشناسی هتلداری بین‌المللی و مدیریت طراحی (International Hospitality and Design Management) در مرکز آموزشی IHTTI School of Hotel Management در شهر Caux .

– کارشناسی مدیریت بین‌المللی هتلداری و مدیریت رویدادها (International Hospitality Management / and Events Management) در مرکز آموزشی Swiss Hotel Management School  در کمپوس‌های Leysin و Caux

توجه داشته باشید که هر کدام از مدارک کارشناسی شامل دو دوره کارآموزی است که طی آن دانشجویان تجربه‌های بی‌نظیری را به دست می‌آورند.

*دوره کارشناسی ارشد (Master programs)

مجموعه Swiss Education Group دوره‌های کارشناسی ارشد Professional و Academic  را در هر یک از مراکز آموزشی خود ارائه می‌دهد. Professional Masters، آموزش کاربردی و عملی توسعه‌یافته در این مراکز است که با همکاری شرکای صنعت هتلداری توسط این مجموعه انجام می‌شود. Academic Masters در همکاری با دانشگاه Derby بریتانیا برای آموزش آکادمیک تئوری و عملی این صنعت به دانشجویان ارائه می‌شود.

کارشناسی ارشد کارآفرینی در هتلداری جهانی و صنعت گردشگری (Entrepreneurship for the Global Hospitality and Tourism Industry) در مرکز آموزشی Cesar Ritz Colleges در شهر Montreux .

کارشناسی ارشد تجارت بین‌المللی در مدیریت هتلداری (International Business in Hospitality Management) در مرکز آموزشی Hotel Institute در شهر Montreux .

کارشناسی ارشد تجارت بین‌المللی در هتل و مدیریت طراحی (International Business in Hotel & Design Management) در مرکز آموزشی IHTTI School of Hotel Management در شهر Caux .

– کارشناسی ارشد رشته‌های تجارت بین‌الملل در مدیریت هتل (International Business in Hotel Management)/ تجارت بین‌الملل در مدیریت هتل و ریزورت‌ها (International Business in Hotel & Resort Management ) و کارشناسی ارشد مدیریت بین‌المللی هتلداری (International Hospitality Management) در مرکز آموزشی Swiss Hotel Management School در شهر Leysin .

* Junior Summer Camps :

طی این برنامه آموزشی در تابستان سوئیس را کشف خواهید کرد. از تمرین زبان گرفته تا گذراندن زمان در آشپزخانه‌های حرفه‌ای، رویدادها و آشنایی با صنعت هتلداری، این برنامه برای فراهم آوردن لحظاتی لذت بخش و آموزشی برای افراد در نظر گرفته شده است.

مزایای تحصیل در Swiss Education Group

دانشجویان در این مجموعه آموزشی از مزایای بی شمار در بخش‌های مختلف به در طول دوره تحصیل خود در سوئیس و پس از آن بهره مند می شوند:

– مشاوره با دانشجویان: مشاوره تحصیلی و خدمات یکپارچگی فرهنگی در این کمپس‌ها در دسترس دانشجویان قرار دارد تا آنها را در طول مسیر راهنمایی کند.

– فرصت‌های شغلی: دپارتمان خدمات شغلی این مجموعه با هر یک از مراکز آموزشی کار می‌کند تا به دانشجویان در مسیر یافتن شغل موردنظر خود کمک کند.

swiss hotel management school

با الویت بالا جذب بازار کار شوید

Swiss Education Group با شعار «ما مسیر دستیابی به شغل رویایی شما را هموار می‌کنیم»، اهمیت این موضوع را برای این مجموعه مطرح کرده است. هدف این مجموعه تنها فارغ‌التحصیلی دانشجویان نیست، بلکه تلاش دارد تا آنها را جذب بازار کار کند. از این رو، برای ورود دانشجویان به بازار کار اقداماتی را انجام داده است؛

International Recruitment Forum: این رویداد که دو بار در سال برگزار می‌شود، از اهمیت بالایی در این مجموعه آموزشی برخوردار است. در این رویداد که در شهر Montreux برگزار می‌شود، هتل‌ها و شرکت‌های معتبر و بزرگ در صنعت هتلداری از سرتاسر دنیا دور هم جمع شده تا با دانشجویان ملاقات، مصاحبه و در نهایت آنها را استخدام کنند.

– ارتباطات جهانی فارغ‌التحصیلان: دانشجویان از روز اول به عضویت یکی از بزرگترین شبکه فارغ‌التحصیلان رشته هتلداری در جهان با بیش از ۲۱ هزار عضو درمی‌آیند.

– مشاوره شغلی: هر یک از این کمپس‌ها یک تیم مدیریت مشاغل دارد که خود را متعهد به حمایت تک‌تک دانشجویان می‌دانند. هر یک از این تیم‌ها به عنوان ایجادکننده فرصت‌های شغلی به دانشجویان برای گرفتن تصمیمات منطقی در این زمینه کمک کرده و همچنین خدمات خود را به هریک از آنها به طور منحصربه‌فردی ارائه می‌دهند.

پاسخ به چند سوال

آیا دانشجویان می‌توانند در سوئیس کار کنند؟

در طی هر سال تحصیلی، ۶ ماه اول به صورت تئوری و با برگزاری کلاس‌های آموزشی همراه است و ۶ ماه دوم کارآموزی دانشجویان محسوب می‌شود. توجه داشته باشید که در طی دوره کارآموزی دانشجویان حدود ۲۵۰۰ فرانک سوئیس به صورت ماهانه حقوق دریافت می‌کنند.

همانطور که گفته شد، این مجموعه آموزشی فرصت‌های بسیاری را برای دانشجویان فراهم آورده است تا جذب بازار کار شوند. بنابراین می‌توانید پس از اتمام دوره تحصیل در این کمپس‌ها، با در نظر گرفتن شرایط و توانایی‌های خود به راحتی وارد بازار کار شوید.

تحصیل در رشته هتلداری و زیرشاخه‌های آن در سوئیس چقدر هزینه دارد؟

هزینه سالانه قابل پرداخت به دانشگاه از ۳۵ هزار فرانک سوئیس آغاز می‌شود و با توجه به مقطع و رشته تحصیلی موردنظر شما متفاوت است. هزینه ذکر شده و قابل پرداخت به این مجموعه آموزشی شامل شهریه دانشگاه، هزینه محل اقامت و وعده‌های غذایی دانشجو در طول یک سال است.

در نظر داشته باشید که در صورت تمایل به شروع دوره آموزشی خود در جولای ۲۰۲۰  امکان برخورداری از ۲۰% تخفیف در هر سال تحصیلی را خواهید داشت.

چرا هتلداری؟

آیا می‌دانستید که در حال حاضر از هر ۱۱ شغلی که در جهان وجود دارند، یک شغل آن مرتبط با صنعت هتلداری است؟ این صنعت رو به رشد حدود ۹ درصد از تولید ناخالص داخلی (GDP) و ۶ درصد از صادرات جهان را به خود اختصاص داده است. تحصیل در سوئیس و انتخاب رشته هتلداری برابر با انتخاب یک شغل پویا و رو به توسعه در هر نقطه‌ای از جهان است. این رشته تحصیلی دنیایی از موقعیت‌ها را در صنعت هتلداری و صنایع مرتبط با آن پیش‌روی شما قرار می‌دهد.

رشته هتلداری مهارت‌های زندگی را توسعه دهید: شاید خیلی به این موضوع توجه نشود، اما مهارت‌های فردی برای برقراری ارتباط موثر در بازار کار امروز بسیار حائز اهمیت است. معمولا به این نکته کمتر توجه می‌شود که تحصیل در رشته هتلداری تنها به عنوان یک حرفه بین‌المللی مدنظر نیست، بلکه توانایی تمرکز بر مهارت‌های یادگیری زبان، برقراری ارتباط، مدیریت بحران ها، توانایی معرفی خود و حرفه‌، ساختن تیم کاری، مذاکره و بسیاری از ویژگی‌های دیگر را تقویت می‌کند.