ویزای تحصیلی سوئیس

همانطور که می دانید سوئیس یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان بین المللی است. هر ساله دانش آموزان و دانشجویان زیادی از سرتاسر جهان برای تحصیل به این کشور سفر می کنند. اخذ ویزای تحصیلی سوئیس با توجه به کیفیت و سطح بالای آموزش در این کشور یکی از بهترین گزینه هاست.

وجود مدارس و دانشگاه های برتر سوئیس، کیفیت بالای زندگی در این کشور، عضویت در شنگن، امکان کار نیمه وقت در هنگام تحصیل و امنیت بالای این کشور، سوئیس را به عنوان یکی از بهترین مقاصد تحصیلی جهان معرفی می کند. بنابراین اگر انتخاب شما این کشور باشد، باید ویزای تحصیلی سوئیس بگیرید. ما در موسسه آرمان پارسیان زمرد در مراحل اخذ ویزای تحصیلی سوئیس همراه و راهنمای شما خواهیم بود. دانش آموزان می توانند در مقاطع مختلف از مدرسه گرفته تا کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا برای اخذ ویزای تحصیلی سوئیس اقدام کنند.

مشاوره تحصیلی

مشاوره تخصصی به دانش آموزان و دانشجویان متقاضی تحصیل در سوئیس

مشاوره آنلاین

مشاوره هم به صورت حضوری و هم آنلاین در ساعات مختلف و هر روز هفته به متقاضیان

ویزای تحصیلی سوئیس

ارائه خدمات اخذ ویزای تحصیلی سوئیس برای دانش آموزان و دانشجویان

ویزای تحصیلی سوئیس برای دانش آموزان و دانشجویان

کشور سوئیس تحصیلات در سطح عالی ارائه می دهد و مدارس و دانشگاه های آن در سطح عملی بالایی قرار دارد. همچنین سوئیس در بسیاری از زمینه های تحقیقاتی پیشگام است. بنابراین ویزای تحصیلی سوئیس از ارزش بالایی برخوردار است. دانشگاه های سوئیس رنک بالایی در دنیا دارند، سوئیس جز بیست کشور ثروتمند دنیاست و از امن ترین کشور ها در اروپا می باشد. این کشور از 26 ناحیه یا کانتون تشکیل شده است، که هر کانتون به صورت مستقل برای نحوه تحصیل دانش آموزان و دانشجویان تصمیم می گیرد. هر کانتون محتوای درس، مدت زمان تحصیل و چگونگی تحصیل را مشخص می کند بنابراین تحصیل در سوئیس در کانتون های مختلف می تواند متفاوت باشد.

ویزای تحصیلی سوئیس
  • وجود دانشگاه های برتر در سوئیس
  • رفاه و خدمات اجتماعی سطح بالا و وضعیت اقتصادی باثبات
  • عضویت در پیمان شنگن و امکان تردد آسان در این حوزه
  • امکان کار پاره وقت حین تحصیل

– بسته به مدت تحصیل دو نوع ویزا وجود دارد که می توانید درخواست کنید.

C Visa –  : ویزای کوتاه مدت سوئیس است که به دارنده آن اجازه می دهد برای مدت کوتاهی در سوئیس اقامت داشته باشد. این ویزا برای مدارس تابستانی، سمینارها و آموزشگاه های زبان که حداکثر سه ماه دوام دارند مناسب است.

D Visa –  : ویزای بلند مدت سوئیس برای افرادی است که قصد تحصیل، کار یا اقامت در سوئیس را دارند. به دانشجویان بین المللی ویزای شینگن برای مدت یک سال با امکان تمدید اعطا می شود.