ویزای تحصیلی آلمان

تعداد دانشجویانی که آلمان را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب می‌کنند، به طور قابل توجهی رو به افزایش است. دانشگاه های باکیفیت و رایگان، امنیت، ثبات اقتصادی، تنوع فرهنگی و بسیاری گزینه های دیگر، تحصیل در آلمان را به عنوان یک گزینه ایده آل برای دانشجویان مطرح کرده است.

بیشتر دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل در این کشور نیاز به اخذ ویزای دانشجویی آلمان پیش از آغاز سفر تحصیلی شان خواهند داشت.

مشاوره تحصیلی

برای ارائه مشاوره تخصصی در زمینه تحصیل و کار در کشور آلمان با ما تماس بگیرید.

مشاوره آنلاین

ارائه مشاوره ، بصورت حضوری و آنلاین در ساعات مختلف و هر روز هفته

ویزای تحصیلی

ارائه خدمات اخذ ویزای تحصیلی بصورت تضمینی از سفارت آلمان در تهران

اخذ ویزای تحصیلی در مقاطع مختلف

بسته به اینکه از کجا به این کشور سفر می‌کنید، نیاز به ویزای تحصیلی آلمان خواهید داشت. باید مدارک مورد نیاز اخذ ویزای دانشجویی را تهیه کنید تا به این ترتیب امکان ادامه تحصیل در دانشگاه های این کشور برایتان فراهم شود.

در این مراحل موسسه ما همراه شما خواهد بود و تمام راهنمایی های لازم را به شما ارائه خواهد داد. همچنین با طولانی شدن وقت سفارت این کشور در ایران موسسه ما صفر تا صد خدمات مرتبط به اخذ ویزای تحصیلی آلمان از طریق کشور ثالث (ارمنستان و ترکیه) را ارائه می دهد.

ویزای تحصیلی آلمان
  • ویزای تحصیلی در مقاطع مختلف
  • مشاوره ویزا
  • بررسی مدارک توسط کارشناسان

موسسه آرمان پارسیان زمرد در تمام مراحل اخذ ویزای تحصیلی آلمان از مدرسه گرفته تا کالج و دانشگاه همراه متقاضیان است و تمام راهنمایی های لازم را ارائه می‌دهد.