ارائه خدمات ویزامتریک

ویزامتریک آلمان دقیقا چه کاری انجام می‌دهد و چگونه وقت سفارت آلمان را کوتاه می‌کند. وقت سفارت آلمان با ویزامتریک چقدر طول می‌کشد؟

با توجه به پروسه طولانی وقت سفارت آلمان ، در حال حاضر سفارت این کشور در ایران، بخشی از وظایف خود را برعهده شرکتی با نام ویزامتریک قرار داده است. در گذشته کار تایید و تصدیق مدارک دانشجویان در ایران توسط خود سفارت آلمان، به طور مستقیم انجام می شد. اما با توجه به تعداد زیاد درخواست ها و همچنین شرایط کرونا، وقت سفارت آلمان بسیار طولانی شد.

خوشبختانه در حال حاضر این شرایط تغییر کرده، چراکه بخشی از وظایف سفارت آلمان به کارگزاری ویزامتریک محول شده است. اما ویزامتریک چیست؟ خدمات VIP ویزای آلمان کدام است؟ ویزامتریک چقدر بر تسریع روند اخذ ویزای دانشجویی آلمان اثرگذار است؟ با وجود ویزامتریک مدت زمان انتظار وقت سفارت آلمان چقدر طول می کشد؟

آرمان پارسیان زمرد تمام خدمات مرتبط با ویزامتریک را به صورت ویژه به متقاضیان ارائه می‌دهد.

 

ویزامتریک آلمان چیست ؟

ویزامتریک یک کارگزاری مورد تایید سفارت آلمان در ایران است. در حال حاضر این کارگزاری انجام بخشی از پروسه دریافت ویزای تحصیلی آلمان در ایران را برعهده دارد. به این ترتیب، دانشجویان دیگر نیازی نیست تا مدت زمان طولانی برای اخذ ویزا در انتظار بمانند. پروسه وقت سفارت آلمان سریعتر انجام می شود. در نتیجه مدت زمان انتظار وقت سفارت آلمان کوتاه تر و متقاضیان می توانند زودتر برای تحصیل به آلمان سفر کنند.

 

وظیفه ویزامتریک آلمان چیست؟

اخذ ویزای دانشجویی آلمان یکی از الزامات تحصیل در این کشور است. کارگزاری ویزامتریک خدمات مختلفی را به متقاضیان اخذ ویزای آلمان یا ویزای شینگن ارائه می‌دهد. از جمله وظایف ویزامتریک تایید کپی و تصدیق قانونی مدارک متقاضی برای تحصیل در آلمان است. با این شرایط اگر بپرسید وقت سفارت آلمان چقدر طول می کشد؟ باید گفت مدت زمان انتظار وقت سفارت آلمان و در نهایت اخذ ویزا کوتاه‌تر می‌ شود.

ویزامتریک خدمات زیر را به متقاضیان ویزای آلمان ارائه می دهد:

تایید و تصدیق مدارک توسط ویزامتریک

مدارک عمومی:

– شناسنامه

-طلاق نامه

– سند ازدواج و غیره

سایر مدارک از قبیل:

سند ملکی، جواز کسب، کارت ملی، رضایتنامه ازدواج، کارت شناسایی نظام پزشکی، دیپلم دبیرستانی، گواهی عدم سوءپیشینه، گواهینامه رانندگی، وکالت نامه رسمی از قبیا وکالت تام و یا مبایعه نامه و …

 

کپی مدارک توسط ویزامتریک

کپی مدارک دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در آلمان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را دارند، توسط ویزامتریک انجام می شود. انگشت نگاری نیز در ویزامتریک انجام می شود. انجام این خدمات توسط ویزامتریک مدت زمان انتظار وقت سفارت آلمان را به نصف کاهش می دهد.

مشاوره تحصیلی

مشاوره تخصصی در زمینه تحصیل و کار در کشور آلمان

مشاوره آنلاین

ارائه مشاوره حضوری و آنلاین در ساعات مختلف و هر روز هفته

ویزای تحصیلی

انجام کلیه خدمات مربوط به ویزامتریک برای اخذ ویزای آلمان

اخذ ویزای تحصیلی آلمان از طریق ویزامتریک

این تاییدیه ها برای ارائه به کالج ها و دانشگاه های آلمان استفاده می شود و برای دانشجویان کاربردی است. ویزامتریک برای انجام خدمات تایید و تصدیق مدارک دانشجویان هزینه ای را از آنها اخذ می کند.

 

مراحل تعیین وقت ویزامتریک آلمان

– ابتدا مبلغ موردنظر (۳۰۰ هزار تومان) را به شماره حساب ذکرشده واریز کنید.

– یک روز پس از واریز وجه، می توانید به صورت آنلاین ثبت نام کنید.

– پس از ثبت نام یک قرار ملاقات برای شما تعیین خواهد شد.

– تمام مدارک مورد نیاز را تا روز مشخص شده وقت ویزامتریک آماده کنید.

– با مدارک تعیین شده در روز ملاقات به دفتر کارگزاری ویزامتریک بروید.

 

پس از تعیین وقت ویزامتریک می‌توانید اقدامات زیر را بر روی آن انجام دهید.

– نمایش قرار ملاقات

– لغو کردن قرار ملاقات

– تغییر تاریخ و زمان قرار ملاقات

 

نکته مهم:  تا ۷۲ ساعت قبل از قرار ملاقات امکان کنسلی وجود دارد. به این ترتیب مبلغی که واریز کرده اید به شما بازگردانده می شود. اگر وقت ویزامتریک آلمان را از دست بدهید، مبلغ واریز شده عودت داده نخواهد شد. باید دوباره وقت بگیرید.

 

وقت سفارت آلمان با ویزامتریک چقدر طول می کشد؟

ویزامتریک در نهایت مدت زمان وقت سفارت کشور آلمان را کوتاه تر کرده و شما را هرچه سریعتر به تحصیل در آلمان می رساند. با خدمات ویزامتریک با توجه به وقت سفارت آلمان ، ترجمه و تایید مدارک، دریافت پذیرش از دانشگاه های آلمان، دریافت مدرک زبان توسط متقاضی، کل پروسه ۹ ماه الی یک سال طول می کشد. در نهایت پس از یک سال می توانید سر کلاس ها در آلمان حاضر شوید. پیش از این وقت سفارت آلمان دو سال یا حتی در مواردی بیشتر زمان می برد. در حال حاضر، این زمان نصف شده است.

ویزای دانشجویی آلمان
  • تمام خدمات ویزامتریک آلمان را از موسسه آرمان پارسیان زمرد بخواهید. خدمات ما عبارتند از:
  • انجام کلیه خدمات مربوط به ویزامتریک
  • دریافت مدارک مورد نیاز از متقاضی
  • دریافت مدارک تحصیلی مورد نیاز از متقاضی برای ارائه جهت تاییدات
  • مراجعه به ویزامتریک و تحویل مدارک
  • پیگیری های لازم برای انجام به موقع و درست خدمات مرتبط با ویزامتریک

آدرس ویزامتریک

خیابان بهشتی _خیابان خالد اسلامبولی (خیابان وزرا )_ نبش خیابان بیست و یکم _ ساختمان شیراز _ شماره ۱۳۷