18 خرداد 1400

آیا اخذ ویزای آلمان از طریق ارمنستان امکانپذیر است ؟ چرا باید از طریق یک کشور ثالث برای اخذ ویزای آلمان اقدام کنید ؟

وقت تان سفارت آلمان در ایران طولانی شده و با خودتان فکر می کنید که چگونه می توانید این زمان را به کمتر از نصف برسانید ؟ آیا به دنبال راه حلی برای کاهش ریسک ویزای تحصیلی آلمان هستید ؟ آیا می خواهید هر چه سریعتر کارهای ویزای تان انجام شود و تحصیل در آلمان را شروع کنید ؟

اگر این سوال ها در ذهن تان است، در این مطلب به آنها پاسخ خواهیم داد.

Read More

18 خرداد 1400
18 خرداد 1400

تعداد دانشجویانی که آلمان را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب می‌کنند، به طور قابل توجهی رو به افزایش است. بیشتر دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل در این کشور نیاز به اخذ ویزای دانشجویی آلمان پیش از آغاز سفر تحصیلی شان خواهند داشت.

بسته به اینکه از کجا به این کشور سفر می‌کنید، نیاز به ویزای تحصیلی آلمان خواهید داشت. باید مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی آلمان را تهیه کنید تا به این ترتیب امکان ادامه تحصیل در دانشگاه های این کشور برایتان فراهم شود. تحصیل در آلمان با توجه به کیفیت آموزش عالی، زیرساخت های تحقیقاتی، روش تدریس، دانشگاه های کم هزینه و آینده شغلی گزینه ای ایده آل برای دانشجویان است. از طرف دیگر، هر فرد خارجی نمی تواند بلافاصله به دنبال چنین رویایی برود، یعنی برای تحصیل در آلمان باید ویزا بگیرید. درباره ویزای دانشجویی آلمان بیشتر بدانید. Read More