پردرآمدترین مشاغل آوسبیلدونگ آلمان با توجه به نوع دوره‌ای که انتخاب می‌کنید، مشخص می‌شود. آیا شغل شما جزو پردرآمدترین مشاغل آوسبیلدونگ است؟

حقوق دوره های آوسبیلدونگ آلمان

دوره های آوسبیلدونگ آلمان یک فرصت استثنایی برای هر کسی از سرتاسر جهان است تا بدون تحصیلات دانشگاهی در کنار آموزش مشغول به کار شود و حقوق بالا به دست آورد. هر کارآموز سزاوار بهترین شغل و کارفرمای ممکن است. بهتر از این امکانپذیر نیست! اما هنوز مسئله حقوق وجود دارد. آیا فکر می کنید دوره رویایی آوسبیلدونگ آلمان از نظر اقتصادی مقرون به صرفه خواهد بود؟ آیا شغل شما جزو پردرآمدترین مشاغل آوسبیلدونگ است؟ آیا رشته شما جزو پرطرفدارترین دوره های آسبیلدونگ ست؟

اینکه در دوره های آوسبیلدونگ آلمان در پایان هر ماه چقدر دستمزد می گیرید به عوامل مختلفی بستگی دارد. شرکت های بزرگ با تعداد زیادی کارمند معمولا می توانند بیشتر از شرکت های کوچک حقوق پرداخت کنند. اگر شرکت آموزشی شما طبق قرارداد پرداخت کند، به طور کلی حقوق نسبتا بالایی دریافت خواهید کرد. انواع آوسبیلدونگ در آلمان متعدد هستند.

 

با پردرآمدترین مشاغل آوسبیلدونگ آشنا شوید

کنترل کننده ترافیک هوایی

کنترل کننده ترافیک هوایی در میان پردرآمدترین مشاغل دوره های آوسبیلدونگ  آلمان قرار دارد. بسته به اینکه در برج کنترل کار می کنید یا در مرکز، پروازها و نشست هواپیماها را هماهنگ می کنید یا ماشین های پرواز را به طور ایمن از طریق ترافیک هوایی هدایت می کنید.

حتی در شرایط خطرناک، این شما هستید که دستورالعمل می دهید. حقوق و دستمزد این شغل بالا است، چراکه این مسئولیت زیاد بایاد با پاداش مناسب همراه باشد. آموزش متقاضی به مراحل تئوری و عملی تقسیم می شود.

حقوق کنترل کننده ترافیک هوایی در آوسبیلدونگ

برای یک و نیم سال اول حقوق ناخالص ماهیانه 1150 یورو دریافت خواهید کرد. به محض اینکه در قسمت دوم آموزش خود در برج یا مرکز باشید و اولین دستورات را بدهید، بین 4000 تا 5900 یورو درآمد کسب خواهید کرد.

سال اول: 1150 یورو

سال دوم: 1150-4000 یورو

سال سوم: 4000–5900 یورو

 

مکانیک کشتی

دومین شغل پردرآمد آوسبیلدونگ آلمان ، مکانیک کشتی است. مکانیک کشتی وظیفه بهره برداری، تعمیر و نگهداری و سرویس سیستم های فنی و ماشین های موجود در کشتی را بر عهده دارد. علاوه بر این، آنها وظایف نگهبانی را در پل ناوبری و در موتورخانه بر عهده می گیرند، تجهیزات بارگیری را کنترل می کنند، بر روی حمل و نقل امن بار نظارت دارند و تجهیزات ایمنی موجود در کشتی را بررسی می کنند. مکانیک های کشتی به دلیل کارهای فنی و دریایی متعدد درآمد خوبی کسب می کنند.

حقوق مکانیک در آوسبیلدونگ 

در زمان شروع کارآموزی، حقوق ماهیانه حدود 1020 یورو است. در سال دوم 1270 یورو و در سال آخر آموزش ماهانه 1760 یورو است.

سال اول: 1020  یورو

سال دوم: 1270 یورو

سال سوم: 1760 یورو

 

کارمند دولت در خدمات گمرکی (dual study)

تحصیلات دوگانه برای تبدیل شدن به یک کارمند دولت در خدمات گمرکی، شما را برای کار در اداره گمرک آماده می کند. به عنوان یک کارمند برای دولت کار می کنید و دولت حقوق بالاتر از متوسط پرداخت می کند. به عنوان یکی از پردرآمدترین مشاغل آوسبیلدونگ آلمان ، کارمند دولت در خدمات گمرکی حقوق خوبی دریافت می کند و وظایفی مانند کنترل مالی در زمینه کار غیرقانونی، ثبت نام و اشتغال مناسب کارمندان را کنترل می کند.

حقوق کارمند دولت در خدمات گمرکی در آوسبیلدونگ 

سال اول: 1320 یورو

سال دوم: 1320 یورو

سال سوم: 1320 یورو

 

پلیس زن از پردرآمدترین مشاغل آوسبیلدونگ

یکی دیگر از مشاغل پردرآمد در دوره های آوسبیلدونگ آلمان ، پلیس زن است. اگر می خواهید از نظم و قانون استفاده کنید، باید تصمیم بگیرید که به عنوان یک افسر پلیس آموزش ببینید. بسته به اینکه مدرک داشته باشید و بخواهید در کدام ایالت آلمان افسر پلیس شوید، به عنوان یک کارمند دولت در خدمات متوسط یا بالاتر آموزش خواهید دید.

همانطور که می توانید تصور کنید، وظایف و مسئولیت های پلیس با درجه گسترش می یابد، اما این تنها مسئله نیست. به عنوان یک کاندیدای کارمند دولت در دوره های بالاتر، طبیعتا درآمد بیشتری در انتظار متقاضیان است.

حقوق پلیس زن در آوسبیلدونگ

سال اول: 1170-1380 یورو

سال دوم: 1170-1380  یورو

سال سوم: 1170-1380 یورو

 

دوره آوسبیلدونگ پرستاری

یکی دیگر از پردرآمدترین مشاغل آوسبیلدونگ در آلمان ، پرستاری است. پرستارها همچنین در رده بندی مشاغل آلمان دارای بالاترین درآمد آموزشی قرار گرفته اند. افرادی که در دوره های آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان شرکت می کنند، می توانند در بیمارستان ها، خانه های سالمندان، خدمات پرستاری یا موسسات مشابه کار کنند.

در طول آموزش برای تبدیل شدن به یک متخصص پرستاری، مهارت های مختلفی یاد خواهید گرفت و اصول مراقبت از بیماران یا افراد مسن را کسب خواهید کرد. اگر آموزش خود را در خدمات عمومی انجام دهید.

حقوق دوره آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان 

سال اول : 1100  یورو

سال دوم: 1150 یورو

سال سوم:  1250 یورو

 

کارمند تامین اجتماعی

به عنوان یک کارمند تامین اجتماعی ، در طول دوره آوسبیلدونگ آلمان ، روابط بیمه ای را بررسی خواهید کرد و در مورد امنیت مالی مشتریان به آنها مشاوره خواهید داد. می توانید در پنج زمینه مختلف به عنوان یک کارمند تامین اجتماعی فعالیت داشته باشید: بیمه سلامت عمومی، بیمه بازنشستگی، بیمه اجتماعی معدنچیان، بیمه حوادث و بیمه اجتماعی کشاورزی. انتخاب تخصص نه تنها وظایف، بلکه درآمد افراد را نیز تعیین می کند.

حقوق کارمند تامین اجتماعی در آوسبیلدونگ

سال اول: 1050 یورو

سال دوم: 1150 یورو

سال سوم: 1230 یورو

 

بیزینسمن بیمه و امور مالی

بیمه عمر و محصولات مختلف مالی تا پایان بازنشستگی، فروشندگان بیمه و دارایی را از نظر تامین هزینه های آینده به متخصصان کاملی تبدیل می کند. آنها به مشتریان مشاوره می دهند، دعاوی بیمه را بررسی و قرارداد منعقد می کنند. افرادی که در این حوزه کار می کنند، از پردرآمدترین مشاغل آوسبیلدونگ در آلمان محسوب می شوند. حقوق قابل توجه این دوره باعث شده است تا کارمند بیمه و دارایی یکی از دوره های پردرآمد آوسبیلدونگ باشد.

حقوق بیزینسمن بیمه و امور مالی در آوسبیلدونگ 

سال اول: 1040  یورو

سال دوم: 1115 یورو

سال سوم: 1200 یورو

 

دستیار آزمایشگاه فیزیک

به عنوان یک دستیار آزمایشگاه فیزیک، خصوصیات و ترکیب مواد و سیستم ها را مشخص خواهید کرد. برای این منظور، اندازه گیری های فیزیکی و آزمایشات در آزمایشگاه های تحقیقاتی انجام می شود. به عنوان دستیار آزمایشگاه فیزیک، شما نه تنها دانش، بلکه حقوق خوبی نیز خواهید داشت.

با این حال، حقوق دستیار آزمایشگاه فیزیک در صنایع شیمیایی بسته به شرکت و موسسه تحقیقاتی ممکن است کمی متفاوت باشد.

حقوق دستیار آزمایشگاه فیزیک در آوسبیلدونگ 

سال اول: 1040  یورو

سال دوم: 1120 یورو

سال سوم: 1180 یورو

سال چهارم: 1270 یورو

 

متخصص آی تی

متخصص آی تی در میان پردرآمدترین مشاغل دوره های آوسبیلدونگ آلمان قرار دارد.  در حال حاضر چهار رشته مختلف برای کارآموزی متخصص IT وجود دارد: توسعه برنامه، یکپارچه سازی سیستم، شبکه دیجیتال و تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیند.

صرف نظر از اینکه چه تخصصی را انتخاب می کنید، می توانید از حقوق خوب کارآموزی مطمئن باشید.

حقوق متخصص آی تی در آوسبیلدونگ 

سال اول: 1050 یورو

سال دوم: 1100  یورو

سال سوم: 1200 یورو

 

تکنسین مکاترونیک

آزمایش، اندازه گیری، مونتاژ، نگهداری و تعمیر ماشین آلات، وظایف مهندسان مکاترونیک است. تکنسین مکاترونیک نه تنها یکی از محبوب ترین ها بلکه یکی از پردرآمدترین دوره های آوسبیلدونگ در آلمان است. اگر در شرکتی در صنعت فلزات و برق مشغول آموزش هستید، طبق قرارداد حقوق خوبی به شما پرداخت می شود.

حقوق تکنسین مکاترونیک در آوسبیلدونگ 

سال اول: 1050 یورو

سال دوم: 1100  یورو

سال سوم:1200 یورو