پاسخ به سوالات مهم درباره آوسبیلدونگ آلمان

در این مطلب قصد داریم به مهم ترین سوالات درباره دوره های آوسبیلدونگ در آلمان پاسخ دهیم.

 

چگونه باید دوره های آوسبیلدونگ در آلمان را آغاز کنم ؟

موسسه آرمان پارسیان زمرد اقدام به اخذ پذیرش برای دوره های آوسبیلدونگ در آلمان می کند. ما تمام خدمات مربوطه را از پیدا کردن یک شرکت در آلمان تا مشاوره و راهنمایی کامل را به متقاضی ارائه می دهیم.

 

هزینه دوره های آوسبیلدونگ در آلمان چقدر است ؟

دوره های آوسبیلدونگ در آلمان رایگان هستند و متقاضی هیچ هزینه ای برای آنها پرداخت نمی کند.

 

آیا دوره های آوسبیلدونگ در آلمان با حقوق است ؟

بله، با شرکت در دوره های آوسبیلدونگ در آلمان ، بدون پرداخت هزینه آموزش ببینید، کار کنید و حقوق دریافت کنید. در طول دوره آموزش ، متقاضیان از کارفرمای خود حقوق دریافت می کنند.

 

حقوق دوره های آوسبیلدونگ چقدر است ؟

حداقل درآمد ماهانه دوره های آوسبیلدونگ در آلمان 600 یورو در ماه در سال اول آموزش است که تا سال سوم به حداقل 900 یورو نیز افزایش می یابد. حتی برای حقوق برخی از مشاغل در دوره های آوسبیلدونگ به بالای 1200 یورو در ماه نیز می رسد.

کارفرماها معمولا خدمات دیگری مانند بلیط های استفاده از حمل و نقل عمومی یا کمک هزینه مالی برای اجاره خانه در آلمان نیز ارائه می دهد.

 

مدت زمان دوره های آوسبیلدونگ در آلمان چقدر است ؟

طول دوره آوسبیلدونگ در آلمان بین 3 تا 4 سال بسته به شغلی است که در آن آموزش می بینید. اگر در زمینه شغلی خود از قبل مهارت هایی را داشته باشید، این مدت زمان کوتاه تر می شود. شغل مورد نظر خود را در دوره های آوسبیلدونگ در یک شرکت تا 50 درصد با کار عملی و 50 درصد مدرسه آموزشی سپری خواهید کرد.

 

آیا مدرک زبان دوره های آوسبیلدونگ در آلمان اجباری است؟

از آنجایی که تمام دوره ها به زبان آلمانی برگزار می شود، باید مدرک زبان آلمانی داشته باشید. مدرک زبان دوره های آوسبیلدونگ آلمان حداقل B1 است.

توجه داشته باشید که برای آوسبیلدونگ پرستاری فرد نیاز به مدرک B2 زبان آلمانی دارد.

 

پس از پایان دوره آوسبیلدونگ در آلمان چه اتفاقی می افتد؟

با توجه به کشور مبدا متقاضی، گزینه های متعددی برای کار در آلمان پس از پایان دوره آوسبیلدونگ وجود دارد. شرکت های آلمانی به استخدام دائم بیشتر متقاضیان علاقه مند هستند و به طور کلی پیشنهادات کاری خوبی ارائه می دهند.