آوسبیلدونگ کارمند گردشگری

یکی از دوره های محبوب کارآموزی ، آوسبیلدونگ کارمند گردشگری در آلمان است. مقاصد محبوب گردشگری در جهان بی شمار هستند اما چه کسی سفر و اقامت را برنامه ریزی می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را به مشتری ها بدهد؟ اگر علاقه مند به این حوزه هستید، آوسبیلدونگ کارمندگردشگری در آلمان بهترین گزینه برای شماست.

کارمند گردشگری چه کاری انجام می دهد؟

تمام وظایف زیر را می توانید در دوره های آوسبیلدونگ کارمند گردشگری در آلمان بیاموزید.

تنظیم سفر: یکی از کارهای یک کارمند گردشگری در یک آژانس مسافرتی، ترتیب سفر برای مشتریان خصوصی و تجاری است. سفر دریایی، اتوبوس یا سفر هوایی؟ چند روز یا چند هفته؟ بیمه درمانی در خارج از کشور؟ موارد زیادی وجود دارد که باید برای ارائه مشاوره و فروش تخصصی مورد توجه قرار گیرند.

 

 

مفاهیم سفر را توسعه دهید: از جمله موارد دیگر، کارمند گردشگری وظیفه برنامه ریزی برای سفرهای (جدید) در تورهای گردشگری است. اضافه کردن منطقه جدید برای تعطیلات به برنامه، انعقاد مشارکت بیشتر در هتل یا طراحی تور شهری با محتوای تازه در فهرست وظایف این افراد قرار می گیرد.

سفرها را سازماندهی کنید: اگر کارمندان گردشگری به طور مستقیم برای مجریان تور کار کنند، بیشتر درگیر سفرها می شوند. به عنوان مثال، می توانید یک سفر با اتوبوس را همراهی کنید تا تور شهری را در محل انجام دهید. علاوه بر این، کارمندان گردشگری نقطه تماس با هر نوع مشکلی در سفر هستند.

تدوین و اجرای اقدامات بازاریابی: شما از عکس های زیبا و توضیحات مفصلی که کارمندان گردشگری ایجاد می کنند می توانید برنامه سفر آینده خود را به دست آورید. آنها اغلب سفرهای آزمایشی را قبلا به اتمام رسانده اند و به عنوان مثال هتل های همکار در منطقه تعطیلات را خودشان بررسی کرده اند. تجارب شخصی شما باعث زنده شدن بازنمایی ها می شود. کارمندان گردشگری همچنین به فکر انجام اقدامات تبلیغاتی منظم برای افزایش فروش و ترتیب سفر هستند.

کارهای دفتری: متصدیان گردشگری یک دوره آموزش تجاری را به اتمام رسانده اند زیرا باید با دفترداری آشنا باشند. به عنوان مثال، اگر سفری برنامه ریزی شده باشد، محاسبه قیمت صحیح ضروری است. محاسبه فروش و سود نیز در این حرفه وظیفه مهمی است.

 

چرا باید آوسبیلدونگ کارمند گردشگری در آلمان را انتخاب کنید؟

دبیر گردشگری هنوز هم حرفه ای آینده دار است. اگرچه سفرهای بیشتری از طریق اینترنت در حال انجام است، اما آژانس های مسافرتی همچنان محل تقاضا هستند. آنها همچنین با حضور آنلاین خود نسبت به این پیشرفت واکنش نشان می دهند و یک نقطه تماس جدید به مشتریان خود ارائه می دهند. به عنوان یک کارمند گردشگری ، شما همچنین می توانید به طور مستقیم به تورگردانان بپیوندید.

 

کجا می توانم به عنوان کارمند گردشگری کار کنم؟

به عنوان یک کارمند گردشگر همواره شغلی در بخش های متنوع برایتان وجود خواهد داشت. شما بیشتر به عنوان کارمند گردشگری در آژانس های مسافرتی یا تور فعالیت می کنید. کارفرمایان بالقوه همچنین شرکت های خدماتی هستند که سفرهایی را منحصرا برای مشتریان تجاری ترتیب می دهند. کارمندان گردشگری همچنین در شرکت های هواپیمایی یا شرکت های مسافرتی با اتوبوس کار می کنند.

 

ساعات کاری کارمند گردشگری چیست؟

ساعات کار کارمندان گردشگری به مکان مربوطه بستگی دارد. در حالی که آژانس های مسافرتی معمولا فقط در روزهای هفته باز هستند ، پیشخوان های فرودگاه نیز در آخر هفته و تعطیلات رسمی و شب کار می کنند. بنابراین در اینجا سیستم شیفتی وجود دارد.

آوسبیلدونگ کارمند گردشگری
  • نوع آوسبیلدونگ: کارمند گردشگری
  • طول دوره: 3 سال
  • حقوق: سال اول 720 یورو/ سال دوم 830 یورو/ سال سوم 970 یورو
  • حقوق: سال اول 650 یورو / سال دوم 745 یورو و سال سوم 840 یورو

آیا می دانستید که…

– با وجود رقابت ارائه دهندگان سفر آنلاین ، 95 درصد تورهای از طریق آژانس مسافرتی رزرو می شوند؟

– بیش از 10 هزار آژانس مسافرتی در آلمان با تقریبا 64000 کارمند وجود دارد که آلمان را به یکی از متراکم ترین شبکه های جهان تبدیل کرده است؟

– 30 درصد از مسافران آلمانی در داخل آلمان سفر می كنند و حدود 70 درصد از آنها به خارج از كشور می روند؟ با این وجود ، هزینه های سفرهای داخلی در حدود 67 میلیارد یورو است، در حالی که فقط 61 میلیارد یورو برای سفرهای بین المللی هزینه می شود.

– آیا فرانسه با 78.5 میلیون بازدید کننده در سال محبوب ترین مقصد سفر در بین همه کشورها است؟ آلمان با 28.4 میلیون بازدید کننده در جایگاه هشتم قرار دارد.

 

دوره آوسبیلدونگ کارمند گردشگری چگونه است؟

آموزش دوگانه به طور معمول سه سال طول می کشد. در صورت درخواست ویژه کاهش تا دو سال امکان پذیر است. آموزشگاه به صورت هفتگی در روزهای تعیین شده برگزار می شود. علاوه بر امتحان میانی، یک امتحان نهایی نیز وجود دارد که شامل یک قسمت کتبی و شفاهی است. اگر بلافاصله در امتحان نهایی قبول نشوید، می توانید حداکثر دو بار دیگر در آن شرکت کنید.

 

در دوره آوسبیلدونگ کارمند گردشگری چه چیزی می آموزید؟

سال اول آموزش:

در اولین سال آموزش، کارمندان گردشگری با شرکت خود و موقعیت آن در کل صنعت گردشگری آشنا می شوند. علاوه بر این، کارآموزان خود را به مقصد اصلی سفر آلمانی ها اختصاص می دهند، چه گزینه های سفر وجود دارد و کدام یک از مکان های دیدنی را نباید از دست داد؟

 

آموزش های لازم به هنرآموزان داده می شود تا بتوانند مشاوره های شایسته ای را انجام دهند. برای انجام این کار، شما همچنین با استراتژی های مختلف بحث آشنا می شوید تا مشاوره بتواند به یک فروش موفق منجر شود.

 

سال دوم آموزش:

به ویژه هنگام برنامه ریزی برای سفرها، محاسبه قیمت نیز برای تامین هزینه ها و در صورت امکان، برای ثبت سود ضروری است. کارمند گردشگری در سال دوم آموزش خود با این موضوع سروکار دارند. مجریان تور قالب های مختلفی را ارائه می دهند. کارآموزان همچنین در آموزشگاه حرفه ای یاد می گیرند که این موارد را ارائه دهند و با نیازهای مختلف مشتری مطابقت داشته باشند.

 

سال سوم آموزش:

چگونه سفرها را بفروشید و از کدام تبلیغات می توان به بهترین شکل استفاده کرد؟ فروشندگان احتمالی گردشگری در سال سوم آموزش خود پاسخ های مربوطه را دریافت می کنند. در این دوره، کارآموزان همچنین می آموزند که چگونه بهترین کار را برای هماهنگی و انجام پروژه ها انجام دهند.

علاوه بر این ، کارآموزان یاد می گیرند که چگونه صورت های مالی سالانه یک شرکت را انجام دهند و مقادیر لازم برای این کار باید محاسبه شود. بر اساس صورت های مالی سالانه، از جمله موارد دیگر، می توان اظهاراتی در مورد روند بعدی فعالیت شرکت ارائه داد.