آوسبیلدونگ مشاور املاک در آلمان

اگر در فروش و ارائه فردی موفق هستید، آوسبیلدونگ مشاور املاک در آلمان مختص شماست. در این مسیر، باید ارائه دهنده خوبی باشید به گونه ای که مستاجر یا کسی که می خواهد خانه ای را بخرد احساس نکند که در حال حاضر در یک خانه خالی ایستاده است. در طول آوسبیلدونگ مشاور املاک نه تنها فروختن یک خانه را یاد می گیرید بلکه مدیریت یک املاک نیز به شما آموزش داده می شود.

در دوره های آوسبیلدونگ مشاور املاک در آلمان چه چیزهایی یاد می گیرید؟

در ابتدای آموزش یاد می گیرید که چگونه ملاقات با مشتری را برنامه ریزی کنید، چگونه یک توافقنامه اجاره را تنظیم کرده و قیمت ها را محاسبه کنید؟ همچنین یاد می گیرید که چگونه قیمت ها و سود خدمات اجرایی را بررسی کنید. با این وجود اغلب کارتان پشت میز است و همیشه قرار ملاقات های مختلف را تجربه می کنید تا خانه ها و آپارتمان های مختلف را به افراد متقاضی نشان دهید.

متقاضیان آوسبیلدونگ مشاور املاک در آلمان باید علاقه ای هم به اقتصاد و ریاضیات داشته باشند، چراکه در طول دوره آموزش باید برخی مسائل و پازل های ریاضی  را حل کرده، جدول ایجاد کنید و محاسبات را انجام دهید. اما برخلاف بقیه شغل های تجاری، مهارت های شخصی افراد نقش مهمی در میان مشاوران املاک دارد. به این طریق شما یاد می گیرید که نیازهای مشتریان خود را در حالی که شرایط آنها را بررسی می کنید، برطرف سازید. حتی اگر طرفدار پر و پا قرص خانه های قدیمی باشید، باید بدون اینکه سلیقه خود را به آنها تحمیل کنید، گزینه های مختلف را در اختیارشان قرار دهید. باید یاد بگیرید که خودتان را جای مشتری قرار دهید، و بهترین گزینه ممکن را ارائه دهید.

 

شرایط شرکت در دوره های آوسبیلدونگ مشاور املاک در آلمان چیست؟

برای شرکت در این دوره آوسبیلدونگ باید مدرک دیپلم و یا مدرک قبولی در یک دانشگاه را داشته باشید. مدت زمان این دوره آوسبیلدونگ سه سال است اما اگر توانایی های زیادی داشته باشید این مدت حتی کوتاه تر نیز خواهد شد.

 

فرصت های شغلی پس از پایان دوره آوسبیلدونگ مشاور املاک

پس از پایان دوره آوسبیلدونگ ، فرصت های زیادی پیش رویتان قرار دارد. با دوره های آموزشی بیشتر می توانید به یک متخصص در زمینه املاک تبدیل شوید، برای نمونه می توانید در موقعیت های مدیریتی در شرکت های املاک کار کنید. آموزش های پیشرفته هم به صورت نیمه وقت و هم تمام وقت بین سه ماه (تمام وقت) و 18 تا 24 ماه (نیمه وقت) اتفاق می افتد. مدرک مدیریت اجرایی املاک را نیز می توانید کامل کنید.

آوسبیلدونگ مشاور املاک در آلمان
  • طول دوره: 3 سال
  • ساعت کاری: روزهای هفته
  • مدرک: دیپلم
  • حقوق: سال اول 780 یورو / سال دوم 890 یورو و سال سوم 1000یورو

آیا می دانستید که …

– حدود 3.5 میلیون آپارتمان خالی در آلمان وجود دارد؟

– برلین دارای کمترین نرخ صاحب خانه در این کشور است؟ این در حالی است که حدود 45 درصد از مردم خانه های خودشان را در دیگر شهرهای آلمان دارند، این رقم در برلین 16 درصد است.

– آلمانی ها به طور میانگین 45 مترمربع فضای برای زندگی دارند؟

– توکیو بالاترین اجاره بها را در جهان دارد؟ در اروپا مسکو پس از مونیخ در آلمان در رتبه دوم قرار دارد.

– سه خیابان گران آلمان همگی در جزیره سیلت قرار دارند؟ رویای هر مشاور املاکی در آلمان این جزیره است. قیمت هر مترمربع در این منطقه 35 هزار یورو است.

 

باید یک مشاور املاک شوید اگر…

– شما استعداد فروش دارید و همیشه برای بحث ها در زمان مناسب پاسخ مناسب می دهید.

– به روزهای کاری متنوع علاقه مند هستید.

– به دنبال فرصت های شغلی خوب و پول زیاد هستید.

 

نباید یک مشاور املاک شوید اگر…

– برایتان سخت است که خودتان را جای دیگران بگذارید.

– اعداد و جدول ها به سرعت از ذهن تان خارج می شوند.

– علاقه ای به قرار ملاقات خارج از ساعت کاری ندارید.