آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان

درباره آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان چه می دانید ؟ تخصص پرستاری یک دوره کارورزی جدید از ژانویه 2020 است که دوره هایی را برای تربیت کارمندان پرستاری، پرستاری سالمندان و پرستاری و سلامت کودکان ارائه می دهد.

در دوره های آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان ، آموزش های لازم را به طور کلی به متقاضیان ارائه می دهد. به این ترتیب، متقاضیان در تمام زمینه هایی که اشاره شد می توانند کار کنند.

در این مطلب به تمام سوالات شما درباره دوره آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان پاسخ داده خواهد شد.

همه چیز درباره آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان

آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان ، یکی از محبوب ترین دوره ها

جالب است بدانید که آوسبیلدونگ پرستاری یکی از محبوب ترین دوره ها در آلمان است. بسیاری از افراد از کشورهای مختلف این دوره محبوب را در آلمان سپری می کنند و حقوق خوبی نیز در ازای آن دریافت می کنند. در طول گذراندن دوره آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان ، درباره معیارهای مختلف پرستاری و علوم پایه درمانی خواهید آموخت.

 

حقوق دوره آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان چقدر است ؟

آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان جزو مشاغل پردرآمد محسب می شود. جالب است بدانید که در طول دوره آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان ، متقاضی حقوق دریافت می کند. حقوق متقاضی در سال اول پرستاری در آلمان 1100 یورو در ماه، در سال دوم 1150 یورو و در سال سوم 1250 یورو است.

 

با مدرک دیپلم در دوره آوسبیلدونگ پرستاری آلمان شرکت کنید!

شاید تعجب کنید اما حداقل مدرک برای شرکت در دوره های آسبیلدونگ آلمان ، دیپلم است. با داشتن دیپلم و مدرک زبان B1 آلمانی می توانید در دوره های مختلف آوسبیلدونگ شرکت کنید. شرکت در دوره های آسبیلدونگ پرستاری به عنوان یکی از محبوب ترین دوره ها نیز با مدرک دیپلم و همچنین با حقوق بالا امکانپذیر است.

 

به عنوان پرستار در آلمان کجا می توانید کار کنید؟

به عنوان یک پرستار در آلمان می توانید در این مکان ها کار کنید:

– بیمارستان ها

– کلینیک ها

– مراکز درمانی

– خانه های سالمندان

– موسسات اجتماعی

– خدمات و مراقبت های سرپایی

 

پرستاری در آلمان چند ساعت کاری است؟

به عنوان یک پرستار در آلمان باید 38 تا 40 ساعت در هفته شیفت داشته باشید. به همین دلیل است که باید خودتان را برای یک زندگی روزانه انعطاف پذیر آماده کنید. با توجه به شرایط کاری تان، ممکن است هنگام شب، تعطیلات آخر هفته یا در روزهای تعطیل شیفت داشته باشید.

 

در دوره آوسبیلدونگ پرستاری چه چیزهایی یاد می گیرید؟

در دوره آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان تفاوت میان مراقبت بین بیماران سرپایی و بستری را خواهید آموخت. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه با گروه های مختلف مردم باید برخورد کنید، چرا که بعدها باید با کودکان، افراد آسیب دیده یا بیمار سر و کار داشته باشید. در این دوره آموزشی، 11 زمینه آموزشی در نظر گرفته شده است و مجموع آموزش شما 1900 ساعت است.

 

دوره آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان چگونه است ؟

– بیشتر دوره عملی آموزش پرستاری را در شرکتی که با آن آموزش می بینید، سپری خواهید کرد.

– بسته به آن شرکت به طور اتوماتیک وار یک تخصص در دوره آموزش خود دریافت خواهید کرد.

– این تخصص می تواند در زمینه مراقبت های طولانی مدت پرستاری در خانه، مراقبت های حاد طولانی مدت در بیمارستان یا مراقبت های سرپایی باشد. با این وجود می توانید در تمام این زمینه ها آموزش ببینید.

– دوره آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان 3 سال است.

– پس از گذراندن این دوره سه ساله، استخدام شما در آلمان تضمین شده است و می توانید با حقوق بالا مشغول به کار شوید.

دوره های آوسبیلدونگ پرستاری
  • مدرک: دیپلم
  • مدت زمان آموزش: 3 سال
  • ساعات کاری: شفیتی
  • حقوق: سال اول 1100 یورو / سال دوم 1150 یورو / سال سوم 1250 یورو در ماه

شرایط آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان چیست؟

مدرک زبان آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان

بسته به اینکه در چه ایالتی در آلمان دوره آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان را سپری کنید، باید مدرک زبان آلمانی B1 یا B2 را داشته باشید.

وضعیت سلامت متقاضی

باید توسط یک پزشک آلمانی ثابت شود که هم از لحاظ جسمی و هم ذهنی سالم هستید. بنابراین می توانید برای آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان گزینه مناسبی باشید.

عدم سوءپیشینه

برای اینکه ثابت کنید مناسب پرستاری در آلمان هستید، باید ثابت کنید که هیچ سوء سابقه ای ندارید. می توانید این موضوع را از کشور خودتان با یک گواهی معتبر اثبات کنید.