آوسبیلدونگ مشاور فروش در آلمان

درباره آوسبیلدونگ مشاور فروش در آلمان بیشتر بدانید. اگر همواره به موضوعات اقتصادی و کامپیوتر علاقه مند بوده اید اما هنوز خود را درگیر آن نکرده اید، بهتر است نگاه دقیق تری به دوره آوسبیلدونگ مشاور فروش در آلمان بیندازید.

پس از تکمیل این دوره، تنها یک مهارت کسب نکرده اید. پس از این دوره آموزشی به عنوان یک مشاور فروش می توانید خودتان را یک مدیر آی تی بنامید و همچنین می توانید در دوره های تکمیلی تر در مقطع کارشناسی و در رشته اقتصاد یادگیری را ادامه دهید. این یعنی درهای زیادی با گذراندن دوره آوسبیلدونگ مشاوره فروش در آلمان به روی شما باز است.

چه چیزهایی در آوسبیلدونگ مشاور فروش در آلمان یاد می گیرید؟

به عنوان یک فروشنده سیستم های آی تی، شما مسئول توسعه نرم افزار و مشاور هستید، اما همچنین یاد می گیرید که چگونه پروژه های آی تی را برنامه ریزی و اجرا کنید و اینکه چگونه مشتریان را آموزش دهید، چرا که شما آموزش های دیگری را نیز به عنوان یک مشاور فروش خواهید دید تا به یک فروشنده واقعی تبدیل شوید و همچنین می توانید اپلیکیشن های نرم افزاری را به طور مستقیم به دست زنان و مردان برسانید. چیزی که شما در آموزش خود یاد می گیرید بسیار به موضوعاتی که در دوره عملی یاد می گیرید شباهت دارد. البته سازمان ها و شرکت هایی که برای آنها کارورزی می کنید، انواع وظایف را به شما می آموزند.

 

آوسبیلدونگ مشاور فروش در آلمان چگونه است؟

در آوسبیلدونگ مشاور فروش در آلمان فرصت این را دارید که در سمینارها مختلف شرکت و به این ترتیب زبان انگلیسی خود را تقویت کرده یا به طور کلی یک کار جدید را انتخاب کنید. شما همچنین مهارت های خود را در این دوره در بخش های ارتباطی و کارهای تیمی می گیرید؟ برای اینکه به یک مشاور فروش واقعی تبدیل شوید، باید یاد بگیرید چگونه به مردم نرم افزار بفروشید.

در بخشی از آوسبیلدونگ مشاور فروش در آلمان از دروس مارکتینگ نیز غفلت نشده است. دوره تئوری آوسبیلدونگ مشاور حدود 10 تا 12 هفته طول می کشد و دوره عملی در شرکت های جایگزین برگزار می شود. دروس تئوری در آموزشگاه های حرفه ای برگزار می شود و نیمه وقت است. پس از سه سال، آموزش به عنوان مشاور فروش را تکمیل خواهید کرد و می توانید به عنوان فروشنده سیستم های آی تی مشغول به کار شوید. 6 ماه پس از تکمیل این دوره می توانید با شرایطی خاص در مقطع کارشناسی مدیریت اجرایی تحصیل کنید.

 

شرایط آوسبیلدونگ مشاور فروش در آلمان چیست؟

این دوره آموزشی برای کسانی که موضوعات اقتصادی و فناوری آی تی علاقه مند هستند،  ایده آل است. همچنین مناسب افرادی است که از سر و کار داشتن با مشتری لذت می برند. از آنجایی که در این دوره یاد می گیرید که چگونه محصولات خود را به فروش برسانید، بنابراین نباید خیلی خجالتی باشید. همچنین باید نمرات خوبی در زبان آلمانی، انگلیسی و ریاضیات در مدرسه داشته باشید و حداقل صلاحیت ورود به کالج فنی را داشته باشید.

آوسبیلدونگ مشاور فروش در آلمان
  • نوع آوسبیلدونگ : آوسبیلدون مشاور فروش در آلمان
  • مدت: 3 سال و نیم
  • مدرک مورد نیاز: دیپلم
  • ساعات کاری: روزهای کاری هفته
  • حقوق: سال اول 600 تا 800 یورو/ سال دوم 650 تا 950 یورو / سال سوم 700 تا 1000 یورو

آیا می دانستید که …

– مشاور فرش در واقع یک دوره آموزشی است اما شما می توانید به صورت موازی در کنار آموزش یک دوره دوگانه نیز بگذرانید؟

– اولین تاثیر که روش مشتری دارید اغلب تصمیم گیرنده این است که آیا می توانید محصول خود را بفروشید یا خیر؟

– دایملر نخستین سازنده اتومبیلی است که فروش آنلاین را در اتومبیل های جدید خود به کار گرفت؟

 

شما باید یک مشاور فروش شوید اگر…

– مشاور دادن و توضیح دادن در میان مهارت های شما قرار دارد.

– می توانی حتی آخرین نسخه های یک اپلیکیشن را به مادربزرگ خود بفروشید!

– یک شغل رو به جلو برایتان حائز اهمیت است.

 

شما نباید یک مشاور فروش شوید اگر…

– اعداد و فرمول ها به شما بی خوابی شبانه می دهند.

– ترجیح می دهید برای خودتان کار کنید و نمی خواهید با مشتری در ارتباط باشید.

– داشتن همزمان چندین وظیفه برایتان کار سختی است.