آوسبیلدونگ آی تی در آلمان

درباره آوسبیلدونگ آی تی در آلمان  چه می دانید ؟ آموزش تبدیل شدن به یک متخصص آی تی در چهار زمینه اصلی؛ متخصص آی تی برای توسعه برنامه، متخصص آی تی برای یکپارچه سازی سیستم، متخصص آی تی برای شبکه دیجیتال و متخصص آی تی برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها ارائه می شود.

دو رشته آخر در تابستان سال 2020 اضافه شد. دلیل زمینه این امر سازماندهی مجدد حرفه های IT است. معمولا در ابتدای آموزش در مورد تخصص خود تصمیم می گیرید. در این مطلب هر آنچه که باید درباره آوسبیلدونگ آی تی در آلمان بدانید را ارائه خواهیم داد.

چرا آوسبیلدونگ آی تی در آلمان

آیا می دانستید که شرکت نرم افزار SAP در رتبه 4 از 10 شرکت بزرگ نرم افزار در سراسر جهان قرار دارد؟

آوسبیلدونگ آی تی در آلمان جزو محبوب ترین دوره ها در این کشور است.

جالب است بدانید که آوسبیلدونگ آی تی در آلمان جزو پردرآمدترین دوره ها نیز به شمار می رود.

آوسبیلدونگ آی تی در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته و بیشتر نوجوانان و جوانان در حال آموزش به عنوان متخصص فناوری اطلاعات هستند.

در سال 2019 حدود 16000 نفر از تحصیل کنندگان یکی از این حرفه های IT را انتخاب کردند.

از آنجا که جهان روز به روز دیجیتال می شود، در آینده نیز به تعداد بیشتری از متخصصان فناوری اطلاعات نیاز خواهیم داشت.

متخصصان فناوری اطلاعات یاد می گیرند که چگونه در حین آموزش با سخت افزار و نرم افزار کنار بیایند، شبکه ها را راه اندازی یا در بخش پشتیبانی مشتری کار کنند.

مدت زمان آوسبیلدونگ آی تی آلمان 5/2 تا 3 سال است.

حقوق آوسبیلدونگ آی تی در آلمان در سال اول 1050 یورو، سال دوم 1100 یورو و سال سوم  1200 یورو است.

 

در دوره های آوسبیلدونگ آی تی آلمان چه چیزهایی یاد می گیرید؟

زیرساخت های جدید شبکه دیجیتال در مورد چیست؟

زیرساخت های شبکه تمرکز این تخصص جدید است. در طول آموزش، کارآموزان می آموزند که چگونه سیستم ها و برنامه ها را در سطح  آی تی بهینه سازی کنند، آنها را از دسترسی خارجی و از خرابی سیستم محافظت می کنند.

 

شما به عنوان یک متخصص آی تی برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرایندها چه کاری انجام می دهید؟

امروزه، تولیدات دیجیتال و فرآیندهای تجاری متعدد، داده محور هستند. این بدان معنی است که به عنوان مثال، داده های کاربر به منظور بهینه سازی یک محصول یا فرآیند خاص ارزیابی می شود. متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها، در این زمینه کارشناس است.

 

 

تخصص یکپارچه سازی سیستم آی تی  در مورد چیست؟

متخصصان آی تی متخصص در یکپارچه سازی و تنظیم کل سیستم های رایانه ای برای مشتریان هستند. بر این اساس، شما نه تنها وظایف نرم افزاری را بر عهده می گیرید، بلکه از رایانه های شخصی، سرورها و شبکه های یکدیگر نیز مراقبت می کنید. بنابراین شما در هنگام خرابی رایانه اولین نقطه تماس هستید و و خدمات تعمیر را ارائه می دهید.

در آوسبیلدونگ آی تی آلمان به مشتریان مهمترین وظایف نگهداری آی تی را آموزش می دهید و در صورت خرید و راه اندازی رایانه های شخصی همیشه با شما تماس می گیرند.

کلید موفقیت شغلی در آوسبیلدونگ آی تی تسلط بر زبان های اصلی برنامه نویسی و شناخت بازار نهفته است. در اینجا می توانید ابتکار عمل زیادی داشته باشید.

آوسبیلدونگ متخصص آی تی در آلمان
  • مدرک: دیپلم
  • مدت زمان آموزش: 3 سال
  • حقوق: سال اول 1050 یورو / سال دوم 1100 یورو / سال سوم 1200 یورو

وظایف بخش توسعه برنامه آی تی چیست؟

متخصصان فناوری اطلاعات که به عنوان سرپرست برنامه آموزش دیده اند ، نرم افزارهای ترکیبی در بین فراگیران فناوری اطلاعات هستند. شما برنامه های جدید را توسعه می دهید یا آنها را در صورت لزوم بهینه می کنید. آنها همچنین به مشکلاتی مانند نرم افزاری که به درستی اجرا نمی شود یا آموزش نرم افزار جدید را کمک می کنند. مشکلی که با آن روبرو هستید بسیاری از زبانهای برنامه نویسی است که اکنون مورد استفاده قرار می گیرند و برای داشتن ابزار برنامه نویسی مناسب در صورت لزوم باید تسلط یابید. از آنجا که این موارد برای کاربران عادی کامپیوتر بسیار انتزاعی به نظر می رسند ، علاقه و احساس ریاضیات و منطق بسیار مهم است.