آوسبیلدونگ بهیاری در آلمان

آوسبیلدونگ بهیاری در آلمان از دوره های در دسترس برای متقاضیان خارجی در این کشور است. زندگی بهیاران و امدادگران همیشه هیجان انگیز است. شما همیشه اولین کسی هستید که به محل حادثه می رسید و قبل از رسیدن پزشک اورژانس مسئولیت کمک های اولیه را بر عهده دارید. پس از کمک های اولیه در محل حادثه، امدادگران مصدوم را به کلینیک منتقل می کنند. اگر دوست دارید به عضویت تیم نجات در بیایید، یک دوره آوسبیلدونگ بهیاری در آلمان در انتظار شماست. به مدت یک سال در یک آموزشگاه حرفه ای تحصیل خواهید کرد و درباره ساختار بدن انسان، نحوه مراقبت از بیماران و احیای مجدد و حمل و نقل قربانیان خواهید آموخت. بعد از دوره تئوری آوسبیلدونگ بهیاری در آلمان ، کارآموزی یک ساله در انتظار شما است.

در آوسبیلدونگ بهیاری در آلمان چه چیزهایی یاد می گیرید؟

آوسبیلدونگ بهیاری در آلمان با آموزش به عنوان یک امدادگر اورژانس به پایان می رسد که محتوا و مدت آن گاهی اوقات می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. آموزش برای پیراپزشکی شامل یک دوره مدرسه یک ساله و یک سال آموزش عملی است. یک چیز واضح است، هیچ چیز بدون دانش پایه کار نمی کند، به همین دلیل است که در مدرسه باید اصول را یاد بگیرید. علاوه بر سوابق پزشکی، این دوره شامل روش های تاکتیکی و سازمانی نیز می باشد، زیرا ثانیه ها اغلب می توانند تعیین کننده باشند.

دروس پیچیده هستند، بنابراین شما به سطح بالایی از کوشش، پشتکار و جاه طلبی نیاز دارید. به این ترتیب، شما مرتبا محتوای درس را مرور می کنید و برای امتحانات آماده می شوید. به ویژه محتوای دشوار در قالب کار گروهی منتقل می شود، که در عین حال توانایی شما را برای کار در یک تیم تقویت می کند. با بسیاری از تمرینات عملی همچنین خواهید آموخت که چگونه آسیب های مختلف از یکدیگر تفکیک شده و از اقدامات نجات استفاده می شود. صحنه تصادف یک اتاق عمل استریل نیست، اما بالاترین سطح بهداشت باید در آن رعایت شود. شما همچنین یاد خواهید گرفت که منابع خطر را شناسایی و از بین ببرید.

 

آوسبیلدونگ بهیاری در آلمان شامل چه بخش هایی است؟

کلاس ها در مدرسه آموزشی به صورت ماژول های نظری و عملی است. علاوه بر این، شما در شش ماه اول 3 هفته کارآموزی خواهید کرد. امتحان نهایی در پایان سال اول است. این قسمت شامل یک قسمت کتبی، شفاهی و عملی است. اگر در این آزمون قبول شوید، در دوره کارآموزی یک ساله پذیرفته می شوید، دوره ای که آن را در یک ایستگاه امداد و نجات تکمیل می کنید.

 

شرایط شرکت در دوره آوسبیلدونگ بهیاری در آلمان چیست؟

برای تبدیل شدن به یک پیراپزشک، باید حداقل 18 سال داشته باشید. مدرک دیپلم نیز لازم است. البته، به عنوان یک امدادگر باید در فرم بدنی و روحی عالی باشید. برای اثبات این موضوع، شما یک گواهی پزشکی ارائه خواهید کرد. برخی از مدارس فنی نیز به یک گواهی عدم سوءپیشینه احتیاج دارند.

در دوره آوسبیلدونگ بهیاری در آلمان نیاز به اعصاب قوی، کار گروهی و انعطاف پذیری دارید. شما همچنین باید در برخورد با مردم مهارت داشته باشید، زیرا اغلب مواقع مراقبت لازم است که قربانیان حادثه و افراد درگیر را آرام کنید.

 

با گذراندن آوسبیلدونگ بهیاری کجا می توانید کار کنید؟

بسیاری از درها پس از آموزش به عنوان یک بهیار به روی شما باز است. می توانید با خدمات آمبولانس و امداد و نجات، نیروهای آتش نشانی شهر، با سازمان های امداد رسانی در برابر حوادث یا ایستگاه های نجات سازمان یافته محلی همکاری کنید. شما باید از قبل تصمیم بگیرید که می خواهید در کدام قسمت تخصص داشته باشید.

آوسبیلدونگ بهیاری در آلمان
  • نوع آوسبیلدونگ : آوسبیلدونگ بهیاری در آلمان
  • مدرک مورد نیاز: دیپلم
  • مدت دوره: 2 سال
  • ساعات کاری: شیفتی
  • حقوق: سال اول بدون حقوق / سال دوم بین 500 تا 1320 یورو

آیا می دانستید که …

– بهیاران بالاترین پرسنل غیر پزشکی در آلمان هستند؟

– امدادگران مجاز به توزیع دارو نیستند، در حالی که بهیاران تحت شرایط خاص مجاز به انجام این کار هستند؟

– امدادگر تنها شغل آموزش قانونی تنظیم شده در خدمات امداد و نجات در سطح فدرال است؟

– بیشتر شهرداری ها آموزش اجباری در خدمات نجات عمومی (تجاری) را ارائه می کنند؟

 

شما باید یک بهیار شوید اگر ….

– از نظر جسمی و عصبی شرایط ایده آلی دارید.

– می توانید هوشمندانه سازماندهی کنید، حتی وقتی همه چیز در اطراف شماست.

– با مردم خوب هستید، مخصوصا وقتی که آنها هراس دارند.

 

شما نباید یک بهیار شوید اگر

– ساعت کاری منظم برای شما مهم است.

– به راحتی کنترل اعصاب خود را از دست می دهید.

– اهل کار تیمی نیستید.