آوسبیلدونگ طراح محصولات فنی ، دوره ای تخصصی با حقوق در آلمان

در دوره های آوسبیلدونگ طراح محصولات فنی در آلمان شرکت کنید و دوره آموزش چهار ساله با حقوق را پشت سر بگذارید و به راحتی وارد بازار کار آلمان شوید. لباس تابستان سال آینده کوتاه باشد یا بلند، اسپورت باشد یا فشن و بسیاری گزینه های دیگر که طراحان مد درباره آن تصمیم می گیرند، اما طراحی لیفتراک ها چه می شود؟ اینجاست که طراحان محصولات فنی وارد عمل می شوند. دستگاه های بزرگ نیز به یک طراحی خب نیازمندند تا درست کار کنند. در دوره آوسبیلدونگ طراح محصولات فنی ، می توانید بین دو زمینه مختلف یکی را به عنوان تخصص خود انتخاب کنید.

حقوق دوره آوسبیلدونگ طراح محصولات فنی چقدر است ؟

طول دوره آوسبیلدونگ طراح محصولات فنی حدود سه سال و نیم است. در طول این مدت متقاضی حقوق دریافت می کند و هر ساله این حقوق افزایش می یابد.

– سال اول: 930-830 یورو

– سال دوم: 980 – 910 یورو

– سال سوم: 1060-970 یورو

– سال چهارم: 1120-1010 یورو

 

طراحی محصولات فنی از سال 1937 تاکنون

شاید فکر کنید که حرفه طراحی محصولات فنی یک شغل مدرن و امروزی است اما این حرفه از سال 193 تا به امروز وجود داشته است. اگر به کامپیوتر علاقه مند هستید، در دوره آوسبیلدونگ طراح محصولات فنی شرکت کنید تا به جای اینکه ساعت ها با مدل های فتوشاپی کار کنید، می توانید با مهندسان و یا دیگر طراحان از نزدیک کار کنید. در طول این دوره تخصص در زمینه های مختلف برای ایجاد و اصلاح تنظیمات 3D و مستندات برای اجزا و مجموعه ها پیدا خواهید کرد.

به عنوان طراح محصولات فنی در کجا می توانید کار کنید ؟

به عنوان یک طراح محصولات فنی ، شما فرصت دارید تا برای اولین بار ایده های گرافیکی خود را از این روش به جرا درآورید و در فرمت 3D مشاهده کنید. علاوه بر این، مشاغل متنوعی برای کسانی که دوره های آوسبیلدونگ طراح محصولات فنی وجود دارد چرا که محصولات فنی بسیار متنوع هستند و باید بسیار خلاقانه به اجرا دربیایند. از شیشه تا وسایل حمل و نقل تا دستگاه های قهوه، وسایل فنی و استندهای نمایشگاه های تجاری، مسئولیت متنوعی در زمینه های مختلف وجود دارد. به عنوان یک ذهن خلاق باید در این رشته تلاش کنید تا بهترین باشید.

 

دوره طراح محصولات فنی یک سال بیشتر از دیگر آوسبیلدونگ ها

چرا دوره طراح محصولات فنی یک سال بیشتر از دیگر آوسبیلدونگ هاست؟ برای تبدیل شدن به یک طراح صنعتی حدود سه سال و نیم باید زمان بگذارید. در این مدت می توانید تصمیم بگیرید که در دوره طراح محصولات و ساختارها یا ساخت سیستم ها  و دستگاه ها تخصص خود را بگذارید. به این ترتیب تخصص خود را کسب کرده و در همان تخصص وارد بازار کار آلمان خواهید شد.

آوسبیلدونگ طراح محصولات فنی
  • مدرک: دیپلم دبیرستان
  • طول دوره : 3.5 سال
  • ساعات کاری: روزهای هفته
  • حقوق: سال اول: 930-830 یورو/سال دوم: 980 – 910 یورو/سال سوم: 1060-970 یورو/سال چهارم: 1120-1010 یورو

آیا می دانستید که…

به عنوان یک قانون، هیچ طرحی دیگر با دست کشیده نمی شود؟ با آخرین توسعه های فنی، هر طرحی تا حد امکان در کامپیوتر انجام می شود.

– یکی از مشهورترین جایز طراحی محصولات Red Dot Award نام دارد؟

– یک سوم متقاضیان طراحان محصولات فنی را خانم ها تشکیل می دهند؟

 

شما باید یک طراح محصولات فنی شوید، اگر…

– اغلب ایده های جدید دارید.

– از سر و کار داشتن با اعداد لذت می برید.

– بهترین نقاشی ها را در مهدکودک می کشیدید!

 

شما نباید طراح محصولات فنی شوید، اگر…

– ریاضیات درس مورد علاقه شما در مدرسه نبوده است.

– نمی توانید تصور کنید که بیشتر روز کاری تان را در جلوی کامپیوتر بگذرانید.