آوسبیلدونگ طراحی صدا در آلمان

آوسبیلدونگ طراحی صدا در آلمان نیز برای متقاضیانی به این حوزه علاقه مند هستند، در دسترس است. در دوره آوسبیلدونگ طراحی صدا، یکی از وظایف شما ساختن موسیقی و صدای فیلم ها، تبلیغات و مانند آن است. محل کار اصلی این افراد استودیو ضبط صدا و با کامپیوتر است.

متقاضیان دوره آوسبیلدونگ طراحی صدا می توانند در شرکت های صنعت فیلم، رادیو، اینترنت و آژانس های چندرسانه ای، انتشار موسیقی و غیره پیدا کنند. حرفه طراحی صدا می تواند هم عملی و هم تبلیغاتی باشد یا بسیار هنرمندانه باشد.

دوره های آسبیلدونگ آلمان یکی از بهترین دوره ها برای کسانی است که قصد دارند هم در آلمان آموزش ببینید و هم کارآموزی با حقوق پشت سر بگذارند و سپس وارد بازار کار آلمان شوند.

چه کسانی می توانند در دوره آوسبیلدونگ طراحی صدا شرکت کنند؟

در واقع، الزامات خاصی برای اینکه در این دوره آوسبیلدونگ در آلمان شرکت کنید، وجود ندارد. بیشتر آموزشگاه های آلمان فقط مدرک دیپلم می خواهند یا دوره مشابهی که در این رشته گذرانده باشید، مانند کسانی که مهندسی صدا خوانده اند.

به عنوان متقاضی دوره آوسبیلدونگ طراحی صدا، اگر دانش قبلی درباره نرم افزارهای موسیقی یا تکنیک های ضبط صدا داشته باشید، مزیت های بسیاری خواهید داشت. توجه داشته باشید که انواع متعددی از این دوره ها در آموزشگاه ارائه می شود که برخی از آنها شامل پرداخت هزینه می شود.

 

دوره آوسبیلدونگ طراحی صدا در آلمان چگونه است؟

می توانید به طور تمام وقت یا نیمه وقت به آموزشگاه بروید. طول دوره ها بسیار متفاوت است و می تواند بین 8 تا 24ماه طول بکشد، این بستگی به برنامه ای دارد که انتخاب می کنید.در پایان دوره آوسبیلدونگ طراحی صدا ، یک گواهی دریافت خواهید کرد.

پس از اینکه دوره خود را به عنوان یک طراح صدا تکمیل کردید، می توانید آموزش و یادگیری را ادامه دهید. تحصیل به طور حتم می تواند بهترین گزینه باشد. توجه داشته باشید که با یک شرایط خاص می توانید بدون مدرک در چنین رشته ای تحصیل کنید. یکی از رشته های دردسترس کارشناسی آهنگسازی است. اگر نمی خواهید تحصیل کنید می توانید استودیو ضبط خودتان را راه بیندازید.

 

پس از تکمیل دوره آوسبیلدونگ طراحی صدا در آلمان چقدر درآمد خواهم داشت؟

حقوق شما به عنوان یک طراح صدا پس از تکمیل این دوره چندان زیاد نخواهد بود. اما اگر بتوانید با این مدرک کارشناسی آهنگسازی را در دانشگاه های آلمان پشت سر بگذارید، به عنوان یک آهنگساز درآمد خیلی زیادی خواهید داشت.

همانطور که می بینید میزان درآمد در این شغل به عوامل متعددی بستگی دارد و می تواند متفات باشد. اگر بتوانید مهارت ها و دانش خود را افزایش دهید و به مراحل بالاتر برسانید، حقوق بسیار خوبی دریافت خواهید کرد.

آوسبیلدونگ طراحی صدا در آلمان
  • نوع آوسبیلدونگ: دستیار رادیولوژی در آلمان
  • مدرک تحصیلی: دوره متوسطه
  • مدت زمان آوسبیلدونگ: 3 سال
  • ساعات کاری: شیفتی
  • حقوق: سال اول 990 یورو / سال دوم 1045 یورو / سال سوم 1120 یورو

آیا می دانستید که …

– طراحی Sound با طراحی audio متفاوت است؟ به عنوان یک طراح صدا (Sound design) بیشتر با موسیقی متن برای فیلم ها سر و کار دارید.

– طراحان صدا باید دانش بیشتری داشته باشند، برای مثال در طراحی وب، باید توانایی جاسازی صداها در وب سایت ها را داشته باشند؟

– هاینز زیمیر، یکی از مشهورترین آهنگسازان جهان است که کارش را از صداهای تبلیغاتی آغاز کرد؟

– کلمبیا ریکوردز یکی از قدیمی ترین برندهای مورد استفاده از ضبط صداست؟

 

باید یک طراح صدا شوید اگر…

– به فناوری و اینترنت علاقه مند هستید.

– ساختن موسیقی و صدا همیش اشتیاق شما بوده است.

– ارتباط برقرار کردن با مردم و راضی نگه داشتن مشتری کار سختی برای شما نیست.

 

شما نباید یک طراح صدا شوید اگر…

– فقط می خواهید با مهارت تان سر و کار داشته باشید و کاری با مشتری و محدودیت های موجود ندارید.

– دوست ندارید در روزهای تعطیلات و آخر هفته ها کار کنید.