آوسبیلدونگ صحافی در آلمان

درباره آوسبیلدونگ صحافی در آلمان چقدر می دانید ؟ دوره های آوسبیلدونگ در حال حاضر طرفداران بسیار زیادی از سرتاسر جهان دارد. بدون مدرک تحصیلی و تنها با دیپلم می توانید در دوره های آوسبیلدونگ شرکت کنید، حقوق بگیرید و در نهایت در آلمان کار کنید. یکی از این دوره ها دوره آوسبیلدونگ صحافی در آلمان است که در این مقاله بیشتر درباره آن خواهید دانست.

صحافی شغلی محبوب برای دوستداران کتاب

چه تعداد کتاب در قفسه کتاب هایتان دارید؟ چه تعداد از این کتاب ها دارای جلدی محکم هستند؟ یا به خوبی صحافی شده اند؟ وقتی کتاب تان جلدش را از دست می دهد، به کجا مراجعه می کنید؟ خب پاسخ مشخص است؛ صحافی. اگر شما هم از علاقه مندان به کتاب هستید، پس دوره آوسبیلدونگ صحافی می تواند گزینه مناسبی برای تان باشد. بسته به کارگاه های آموزشی، سفارش های بزرگ و یا آیتم هایی که دریافت می کنید، می توانید در مکان های مختلف مانند صحافی ها یا کتاب های دست دوم فروشی یا غیره کار کنید.

 

آوسبیلدونگ صحافی در آلمان چگونه است؟

آوسبیلدونگ صحافی به روش دوگانه ارائه می شود. از طرفی کار در کارگاه ها از یک سو و یادگیری تئوری در آموزشگاه های حرفه ای از سوی دیگر، متقاضیان را برای ورود به بازار کار آماده می کند. موضوعاتی مانند تولید رسانه یا ریاضیات فنی در این برنامه تحصیلی قرار می گیرد. با تکمیل دوره های آوسبیلدونگ در آلمان ، می توانید در مشاغل مشتری مدار مانند تعمیرات کتاب کار کنید. صحافان کتاب اغلب در کتابخانه ها کار می کنند تا کتاب های قدیمی را تعمیر کنند.

صنعت صحافی کتاب خیلی قدیمی است و همواره نیز توسعه یافته است. در دوره های مختلف، روش های متعددی برای صحافی کتاب ها وجود داشته است.

 

ساعات کاری صحافی در آلمان چقدر است؟

در بخش صحافی افراد با ماشین هایی کار می کنند که برای تولید انبوه کتاب طراحی شده است. در پایان پرینت کتاب ها، شما مسئول کامل کردن تمام محصولات به عنوان آلبوم عکس، مجله، روزنامه و کتاب هستید. بسته به تخصصی که دارید، 30 تا 50 ساعت در هفته کار خواهید کرد.

 

مدرک تحصیلی برای آوسبیلدونگ صحافی در آلمان

برای گذراندن دوره آوسبیلدونگ صحافی در آلمان ، باید مدرک دیپلم داشته باشید. با مدرک دیپلم می توانید در این دوره ها شرکت و حقوق دریافت کنید.

آوسبیلدونگ صحافی در آلمان
  • نوع آوسبیلدونگ: صحافی
  • مدت زمان: 3 سال
  • حقوق: سال اول 5150 یورو / سال دوم 649 یورو و سال سوم 743 یورو

آیا می دانستید که …

– در سال 2010، 250 متقاضی در آلمان به عنوان صحاف کار کرده اند؟

–  اولین صحاف کتاب حدود 550 سال پیش زندگی می کرد؟

– باریک ترین کتاب در جهان 50560 صفحه دارد و 4.10 ضخامت دارد؟

 

باید یک صحاف شوید اگر ….

– از کار مستقل لذت می برید.

– کتاب هایتان همیشه به روز است و دوست دارید آنها را جمع آوری کنید.

-کار دستی و کار با دستگاه را دوست دارید.

 

نباید یک صحاف شوید اگر…

– دوست ندارید در کارخانجات کار کنید.

– دوست دارید کار تیمی انجام دهید.

– به کتاب ها علاقه ای ندارید.