دوره های زبان آلمانی

یادگیری زبان آلمانی با موسسه ما

آموزش زبان آلمانی

موسسه آرمان پارسیان زمرد با به کارگیری اساتید برتر و باتجربه، کلاس های زبان آلمانی را با بهترین کیفیت برگزار می کند. متقاضیان ما می توانند در تمام سطوح از مبتدی تا پیشرفته در این کلاس ها شرکت کنند. قبل از شروع کلاس، دانشجویان توسط اساتید مجرب تعیین سطح می شوند. کلاس ها به صورت آنلاین برگزار می شود و با توجه به پیش زمینه و سطح دانشجو می تواند تعداد روزهای متفاوتی در هفته، از یک تا سه روز، را به خود اختصاص دهد.

همانطور که می دانید یادگیری زبان آلمانی یکی از اصلی ترین اقدامات برای تحصیل در آلمان است. ما در این کلاس ها دانشجویان به طور کامل برای گرفتن مدرک زبان آلمانی جهت ارائه به کالج و دانشگاه مورد نظر خود در آلمان و همچنین برای امتحانات ورودی کالج آماده می کنیم. کلاس های زبان آلمانی موسسه آرمان پارسیان زمرد با هدف و برنامه ریزی خاص طراحی شده تا میزان موفقیت شما را برای تحصیل در آلمان چندین برابر کند.

با مهم‌ترین آزمون‌ها و موسسات زبان آلمانی آشنا شوید

در این مطلب، به برخی از مهم ترین آزمون ها و موسسات برگزارکننده آزمون مانند موسسه گوته ( Goethe-Institut )، DSH، telc و TestDaf نگاهی می اندازیم.

 

مدرک زبان آلمانی موسسه گوته

مدرک زبان آلمانی موسسه گوته

موسسه گوته آزمون هایی برای تمام سطح ها، از آسان ترین آن یعنی A1 تا سطوح پیشرفته یعنی C2 به متقاضیان ارائه می دهد. این موسسه همچنین مدرک زبانی برای نوجوانان با عنوان Fit in Deutsch و یک مدرک زبان دیگر برای کار با عنوان BULATS صادر می کند. از سال 2012 موسسه گوته همچنین مدرک زبان C2، پیشرفته ترین مدرک زبان آلمانی، را هم به متقاضیان ارائه می دهد. از این طریق، دانشجویان بین المللی می توانند در مدارس و دانشگاه های آلمان تحصیل کنند.

 

مدرک زبان آلمانی موسسه ÖSD

مدرک زبان آلمانی موسسه ÖSD

در اتریش و همچنین کشورهای دیگر مدرک زبان ÖSD (برای تمامی سطوح از A1 تا C2) وجود دارد. اعتبار مدرک زبان این موسسه با مدرک زبانی که گوته اخذ می کنید، یکسان است. علاوه بر این، هم کلاس‌هایی برای نوجوانان وجود دارد و هم مدرک زبان اقتصادی به آلمانی به متقاضیان ارائه می شود. این امتحان در مراکز آزمون موسسه ÖSD (Österreichisches Sprachdiplom) برگزار می شود. نه تنها اتریش بلکه بسیاری کشورهای دیگر این آزمون را برگزار می کنند.

 

آزمون زبان آلمانی برای مهاجرین

آزمون زبان آلمانی برای مهاجرین

بیشتر مهاجرینی که از کشورهای غیراتحادیه اروپا به آلمان مهاجرت می کنند، باید دانش زبان آلمانی خود را در سطح B1 با آزمون زبان آلمانی (Deutsch-Test für Zuwanderer) به اثبات برسانند. این کلاس های رسمی جامع، شما را برای این آزمون آماده می کند.

 

آزمون telc

آزمون telc

برگزارکننده آزمون زبان telc ، آزمون های مختلفی از سطوح A1 تا C1 برای متقاضیان در برنامه خود دارد. همچنین این برگزارکننده آزمون، مدارکی برای کودکان و مشاغلی مانند شغل های مرتبط با سلامت ارائه می‌دهد. این آزمون ها در دانشگاه ها و موسسات زبان در آلمان برگزار می شود.

 

مدرک TestDaF

مدرک TestDaF

مدرک TestDaF از سطح B2 تا C1 ارائه می شود. این مدرک در مدارس و دانشگاه های آلمان از دانشجویان خارجی پذیرفته می شود. متقاضیان می توانند در موسسات گوته، DAAD-Lektoraten، مراکز عالی و موسسات زبان در سرتاسر جهان در این آزمون شرکت کنند.

 

آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه ها و مراکز عالی (DSH)

آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه ها و مراکز عالی (DSH)

آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه ها و مراکز عالی (Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) توسط مراکز آموزش عالی آلمان برگزار می شود. شرکت کنندگان خارجی که از قبل پذیرش آن مرکز را دریافت کرده اند، می توانند در این آزمون شرکت کنند.

این آزمون 3 نوع مختلف دارد:

– DSH-1

– DSH-2

– DSH-3

DSH-1 ساده ترین نوع آزمون است. کسی که DSH-2 را با موفقیت پشت سر می گذارد می تواند برای هر رشته ای که می خواهد اقدام به اخذ پذیرش کند. برای این منظور باید حداقل 67 درصد نمره این آزمون را کسب کنید. این آزمون در مراکز عالی مختلف کمی متفاوت است. مرکز DAAD به شما توصیه می کند که از مراکز آموزشی عالی خود اطلاعات کسب کنید و از آنها بخواهید که برایتان نمونه سوالات امتحانی را ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*