4 مرداد 1400

بهترین دانشگاه های آلمان با میزان بالای اشتغالزایی (بخش اول)

بهترین دانشگاه های آلمان با میزان بالای اشتغالزایی گزینه انتخابی بسیاری از دانشجویان بین‌المللی است.این فاکتور مهم را از قلم نیندازید.

این فاکتورها مانند مدرک، رنکینگ، جایگاه دانشگاه و همچنین شهریه را باید در نظر بگیرید. اما یکی از فاکتورهای مهم دانشگاه های آلمان اشتغالزایی بالای آنهاست. اگر قصد دارید تحصیل در دانشگاه های آلمان را انتخاب کنید، اما درباره میزان اشتغالزایی دانشگاه های آلمان اطلاعاتی ندارید این مطلب را مطالعه کنید. ما در این مطلب بهترین دانشگاه های آلمان با میزان بالای اشتغالزایی را به شما معرفی خواهیم کرد.

دلایل متعددی وجود دارد که دانشجویان بین المللی تحصیل در آلمان را انتخاب می کنند. همانطور که می دانید امکان تحصیل رایگان در آلمان یا تحصیل با شهریه اندک مهمترین دلیل آن است. در عین حال فرصت های شغلی متعدد، کیفیت دانشگاه ها، اساتید برتر، فرهنگ و محیط متنوع، امنیت و بسیاری دلایل دیگر آلمان را به یک مقصد محبوب تحصیلی تبدیل کرده است.

 

کدام دانشگاه های آلمان اشتغالزایی بالاتری دارند؟

دانشکده فنی مونیخ

دانشکده فنی مونیخ (Technical University of Munich) یکی از بهترین دانشگاه های اروپاست. این دانشگاه بیشتر به دلیل مزیت تحقیقاتی آن شناخته می شود. هدف این دانشگاه ارائه آموزش ها و مهارت های لازم به دانشجویان برای ورود آنها با اعتماد به نفس بیشتر به بازار کار است.

با بیش از 42 هزار دانشجو در 15 دانشکده، دانشگاه فنی مونیخ چه در سطح آلمان و چه در سطح بین المللی یکی از شناخته شده ترین دانشگاه هاست؛ جایی که دانشجویان می توانند رویای خود را بسازند.

*در دانشگاه فنی مونیخ می توانید در یکی از رشته های زیر تحصیل کنید:

– هوافضا و زمین‌سنجی

– معماری

– شیمی

– مهندسی عمران، ژئو و محیط زیست

– مهندسی برق و کامپیوتر

– انفورماتیک

– ریاضیات

– مهندسی مکانیک

– فیزیک

– علوم ورزشی و بهداشت

– آموزش

– علوم زندگی

– ساختار حکومت

– مدیریت

– پزشکی

 

دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ

دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ (Ludwig Maximilian University of Munich)  از بهترین دانشگاه های آلمان با میزان اشتغالزایی بالا محسوب می شود. از زمانی که این دانشگاه در سال 1472 تاسیس شد، فارغ التحصیلان و افراد موفقی را تربیت و روانه بازار کار کرده است. در دانشگاه فنی مونیخ، میتوانید رشته هایی را در تمام سطوح پیدا کنید و آموزش هایی را که برای موفقیت در شغل آینده تان به آن نیاز دارید را دریافت خواهید کرد.

این دانشگاه بیش از 50 هزار دانشجو در تمام رشته هایی که ارائه می دهد، دارد که بیش از 8 هزار دانشجوی آن بین المللی هستند. دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ، فضا فرهنگی متنوعی دارد که این مسئله تحصیل را برای دانشجویان بین المللی بسیار ساده تر می کند.

*در دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ می توانید در یکی از رشته های زیر تحصیل کنید:

– الهیات

– حقوق

– مدیریت کسب و کار

– اقتصاد

– پزشکی

– دامپزشکی

– تاریخ و هنر

– فلسفه، علم فلسفه و مطالعه دین

– روانشناسی و علوم تربیتی

– مطالعات فرهنگی

– زبان و ادبیات

– علوم اجتماعی

– ریاضیات، انفورماتیک و آمار

– فیزیک

– شیمی و داروسازی

– زیست شناسی

– زمین شناسی

 

دانشگاه هومبولت برلین

هزاران دانشجو در دانشگاه هومبولت برلین (Humboldt University of Berlin) سالانه ثبت نام می کنند تا بخشی از این موسسه درخشان باشند. این موسسه که در قلب برلین قرار گرفته است، در انواع رشته ها دانشجو می پذیرد. در این میان 21 دوره های کارشناسی ارشد بین المللی شامل سخنرانی ها و سمینارها به زبان انگلیسی می شوند.

به جز رشته های آکادمیک، در این دانشگاه فعالیت های فوق برنامه که شامل 100 رشته ورزشی تا دوره های آموزش زبان های بین المللی است، را می توانید تجربه کنید.

*در دانشگاه هومبولت برلین می توانید در یکی از رشته های زیر تحصیل کنید:

– هنر و علوم انسانی

– اقتصاد و مدیریت تجارت

– علوم انسانی و علوم اجتماعی

– حقوق

– زبان، ادبیات و علوم انسانی

– علوم زیستی

– ریاضیات و علوم طبیعی

– الهیات

 

دانشگاه هایدلبرگ

دانشگاه هایدلبرگ (Heidelberg University) نیز در میان بهترین دانشگاه های آلمان با میزان بالای اشتغالزایی قرار دارد. این دانشگاه به دانشجویان خود مهارت های ضروری که برای شغل آینده شان به آن نیاز دارند را در کنار اعتماد به نفس و دانش کامل می آموزد.

این دانشگاه بیش از 29 هزار دانشجو دارد که بیش از 5 هزار دانشجوی آن بین المللی هستند. این دانشگاه شهرت زیادی نه تنها در آلمان بلکه در جهان دارد.

*در دانشگاه هایدلبرگ می توانید در یکی از رشته های زیر تحصیل کنید:

– علوم زیستی

– شیمی و زمین شناسی

– ریاضیات و علوم کامپیوتر

– فیزیک و نجوم

– فلسفه

– زبان های مدرن

– الهیات

– حقوق

– مطالعات رفتاری و فرهنگی

– اقتصاد و علوم اجتماعی

– پزشکی

 

دانشگاه فنی برلین از بهترین دانشگاه های آلمان با میزان اشتغالزایی بالا

دانشگاه فنی برلین (Technical University of Berlin) یکی دیگر از بهترین دانشگاه های آلمان با میزان اشتغالزایی بالاست. این دانشگاه بر آموزش دانشجویان و درخشش آنها در زمینه کاری تمرکز دارد. این دانشگاه بین المللی در پایتخت آلمان دستاوردهای بسیاری در زمینه تحقیقات و آموزش کسب کرده است.

بیش از 35 هزار دانشجو در این دانشگاه وجود دارد که بیش از 9 هزار دانشجوی بین المللی در میان آنها مشغول به تحصیل در آلمان هستند. گرفتن مدرک تحصیلی از این دانشگاه بسیار ارزشمند است و آینده شغلی شما را تضمین می کند.

*در دانشگاه هایدلبرگ می توانید در یکی از رشته های زیر تحصیل کنید:

– آموزش و علوم انسانی

– ریاضیات و علوم طبیعی

– علوم فرآیند

– مهندسی برق و علوم کامپیوتر

– ترافیک و سیستم های ماشینی

– برنامه ریزی فضای ساختمان

– اقتصاد و مدیریت

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*