Happy learners video chatting with friends online

بهترین دانشگاه های آلمان با میزان بالای اشتغالزایی (بخش دوم)

با بهترین دانشگاه های آلمان با میزان بالای اشتغالزایی  آشنا شوید. وقتی تصمیم می گیرید یک دانشگاه را برای تحصیل در خارج از کشور انتخاب کنید، فاکتورهای زیادی مانند مدرک، رنکینگ، جایگاه دانشگاه و همچنین شهریه را در نظر خواهید گرفت. یکی دیگر از فاکتورهای مهم، میزان اشتغالزایی آن است.

اگر قصد دارید تحصیل در دانشگاه های آلمان را انتخاب کنید، اما درباره میزان اشتغالزایی دانشگاه های آلمان اطلاعاتی ندارید این مطلب را مطالعه کنید. ما در این مطلب بهترین دانشگاه های آلمان با میزان بالای اشتغالزایی را به شما معرفی خواهیم کرد.

دلایل متعددی وجود دارد که دانشجویان بین المللی تحصیل در آلمان را انتخاب می کنند. همانطور که می دانید امکان تحصیل رایگان در آلمان یا تحصیل با شهریه اندک مهمترین دلیل آن است. در عین حال فرصت های شغلی متعدد، کیفیت دانشگاه ها، اساتید برتر، فرهنگ و محیط متنوع، امنیت و بسیاری دلایل دیگر آلمان را به یک مقصد محبوب تحصیلی تبدیل کرده است.

کدام دانشگاه های آلمان اشتغالزایی بالاتری دارند؟

- دانشکده دارایی و مدیریت فرانکفورت

دانشکده دارایی و مدیریت فرانکفورت (Frankfurt School of Finance & Management) در میان بهترین دانشگاه ها برای تحصیل در این رشته ها در آلمان قرار دارد. این دانشگاه ۸۶ مرکز آموزشی منطقه ای درسرتاسر آلماندارد و فرصت های کارآموزی را در رشته های مختلف تحصیلی به دانشجویان ارائه می دهد.

دانشکده فرانکفورت یک نگرش کامل در زمینه آموزش، تحقیقات، تمرین و امکانات دارد. دانشجویان باانگیزه و جاه طلب میتوانند آنچه را که می خواهند در این موسسه پیدا کنند. تمام نتایج این دانشگاه از ترکیب نگرش تئوریک  کاربردی آموزش و یادگیری در آن نشات گرفته است.

*در دانشکده دارایی و مدیریت فرانکفورت می توانید در یکی از رشته های زیر تحصیل کنید:

– دارایی

– اقتصاد

– مدیریت

– حسابداری

– فلسفه و حقوق

- دانشکده فنی آخن

بیش از ۴۵ هزار دانشجو در دانشکده فنی آخن (RWTH Aachen University)، در ۱۵۷ دوره مختلف ثبت نام کرده اند که در میان آنها بیش از ۱۱ هزار دانشجو بین المللی از ۱۳۷ کشور جهان حضور دارد. این دانشگاه در مسیر تبدیل شدن به یکی از بهترین دانشگاه های علم و تکنولوژی در اروپا قار دارد و در حال حاضر فارغ التحصیلان موفق و ماهری را تربیت کرده که می توانند تاثیر به سزایی در بازار کار داشته باشد.

تنوع در دانشگاه و ارتقا جنسیت در هر تمام زمینه ها باعث شده است تا دانشجویان از این دانشگاه نهایت استفاده را ببرند و به افراد موفق و با اعتماد به نفس تبدیل شوند. از این رو دانشگاه فنی آخن به یکی از بهترین دانشگا های آلمان با میزبان بالای اشتغالزایی تبدیل شده است.

*در دانشکده فنی آخن می توانید در یکی از رشته های زیر تحصیل کنید:

– ریاضیات، علوم کامپیوتر و علوم طبیعی

– معماری

– مهندسی عمران

– مهندسی مکانیک

– زمین شناسی و مهندسی مواد

– مهندسی برق و فناوری اطلاعات

– هنر و علوم انسانی

– تجارت و اقتصاد

– پزشکی

- دانشگاه آزاد برلین

دانشگاه آزاد برلین (Free University of Berlin) دارای تاریخ قابل توجهی است و دانشجویانی را تربیت کرده که برای دهه ها درخشیده اند. ایندانشگاه در سال ۱۹۴۸ تاسیس شد و از آن زمان خود را وقف دانشجویان کرده است. سه هسته اصلی این دانشگاه حقیقت، عدالت و آزادی است!

بیش از ۱۵۰ رشته تحصیلی در موضوعات مختلف در ۱۲ دپارتمان در دانشگاه آزاد برلین ارائه می شود و همین مسئله آن را در میان یکی از بهترین دانشگاه های آلمان با میزبان بالای اشتغالزایی قرار داده است.

*در دانشگاه آزاد برلین می توانید در یکی از رشته های زیر تحصیل کنید:

– زیست شناسی، شیمی و داروسازی

– علوم زمین

– آموزش و روانشناسی

– تاریخ و مطالعات فرهنگی

– حقوق

– ریاضیات و علوم کامپیوتر

– فلسفه و علوم انسانی

– فیزیک

– علوم سیاسی و اجتماعی

– دامپزشکی

– تجارت و اقتصاد

– پزشکی

- موسسه فناوری کارلسروهه

موسسه فناوری کارلسروهه (Karlsruhe Institute of Technology) یک موسسه علمی مطرح در اروپا محسوب می شود. این دانشگاه آموزش مبتنی بر تحقیقات را به دانشجویان خود ارائه میدهند تا با آمادگی بیشتری وارد جامعه، دنیای علمی و همچنین بازار کار جهانی شوند.

هدف موسسه فناوری کارلسروهه با بیش از ۲۴ هزار دانشجو در رشته های مختلف، تربیت و آموزش دانشجویانی با مهارت برای حل مشکلات جهانی در زمینه های مختلف انرژی، حمل و نقل و اطلاعات است.

*در موسسه فناوری کارلسروهه می توانید در یکی از رشته های زیر تحصیل کنید:

– معماری

– مهندسی عمران، علوم زمین و محیط زیست

– شیمی و زیست شناسی

– مهندسی شیمی و فرآیند (فقط به زبان آلمانی)

– مهندسی برق و فناوری اطلاعات (فقط به زبان آلمانی)

– علوم انسانی و علوم اجتماعی (فقط به زبان آلمانی)

– انفورماتیک

– مهندسی مکانیک (فقط به زبان آلمانی)

– ریاضیات

– فیزیک

– اقتصاد و مدیریت

- دانشگاه گوتینگن

دانشگاه گوتینگن (University of Göttingen) در میان ۱۰ دانشگاه برتر آلمان با میزان بالای اشتغالزایی قرار دارد. به این معنا که دانشجویان این دانشگاه با مهارت های لازم و ضروری که برای کارفرمایان حائز اهمیت است، وارد بازار کار می شود. گوتینگن نیز بر پایه تحقیقات است که دانشجویان را برای ساختن رویاهایشان و همچنین ساختن جهانی بهتر آماده می کند.

این دانشگاه در سال ۱۷۳۷ تاسیس شد و سنت تحقیق و تنوع رشته های تحصیلی از ویژگی های بارز آن است. در این دانشگاه از دانشجویان به طور کامل حمایت می شود.

*در دانشگاه گوتینگن می توانید در یکی از رشته های زیر تحصیل کنید:

– علوم کشاورزی

– زیست شناسی و روانشناسی

– علم شیمی

– علوم جنگل و اکولوژی جنگل

– علوم زمین و جغرافیا

– ریاضیات و علوم کامپیوتر

– فیزیک

– پزشکی

– حقوق

– علوم اجتماعی

– تجارت و اقتصاد

– علوم انسانی

– الهیات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *